Wtorek, 17 października 2017. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wypadek na DK16 pod Barczewem. Dwójka dzieci w szpitalu

2017-08-12 15:07:34 (ost. akt: 2017-08-12 15:34:04)
Wypadek na DK16 pod Barczewem. Dwójka dzieci w szpitalu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Kierowca forda mondeo wyjeżdżając z Barczewa wjechał wprost pod nissana primerę. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła dwójka dzieci podróżująca fordem. Sprawą zajmuje się policja.

W sobotę 12 sierpnia około godziny 14 na drodze krajowej numer 16 doszło do wypadku. Kierowca forda mondeo wyjeżdżał z Barczewa w stronę Olsztyna. Źle ocenił odległość lub nie zauważył nissana i doszło do zderzenia. Nissan uderzył w przednie lewe koło forda. Autem podróżowała dwójka dzieci kierowcy w wieku 10 i 12 lat. Ranne trafiły do szpitala.

Kierująca i pasażerka nissana nie odniosły większych obrażeń. Ratownicy z karetki udzielili im pierwszej pomocy na miejscu. Ze wstępnych ustaleń policji pracującej na miejscu, to kierowca forda mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej nissanem. Szczegóły będą jednak znane po zakończeniu pracy policji.

Komentarze (24) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. As #2306814 | 185.138.*.* 13 sie 2017 09:07

    Jak można nie zauważyć jadącego samochodu. Polacy jeżdżą okropnie, nie przestrzegają przepisów. Na chama wciskają się i zajeżdżają drogę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. fotopstryk #2306812 | 88.156.*.* 13 sie 2017 09:05

    Nie każda morda pasuje do forda!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. echhhh #2306764 | 89.228.*.* 13 sie 2017 02:50

    Po wyglądzie to cwaniaczek widać w tym Fordzie, pewnie przedstawiciel który myślał że sam jest na drodze. Pokory i ostrożności. Ten wypadek to tylko kwestia czasu, zapomni i dalej będzie tak jeździł. Ewentualnie zbadajcie temu gościowi wzrok bo okulary miał na nosie ale to nie znaczy że widział coś przez nie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. obserwator #2306696 | 81.190.*.* 12 sie 2017 22:10

    w samochodzie ford jest poszkodowana dziewczyna, a służby ratownicze stoją tyłem , a nawet jeden przodem i nie udzielają pomocy. po co oni są ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. świetna wiadomość #2306675 | 91.193.*.* 12 sie 2017 21:44

      mistrz , który miał zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY NISSAN,remis !! mistrz ma rozpierd.lonego rzęcha, póki co, nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !! 2 ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej.

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. Jacco #2306590 | 31.0.*.* 12 sie 2017 18:29

        Tu często ludzie komentują,że trupy samochody na drodze,I tak oto 16-18 letnia Primera (P-11 po lifcie) kontra świeże Mondeo.efekt,2 osoby z Forda w szpitalu,w Primerze nikomu nic sie nie stało.Wiem,że w Fordzie to dzieci ale jak widać,stare auto,nie oznacza szrot.Jak dbasz tak masz.

        Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

        1. rechot #2306559 | 88.156.*.* 12 sie 2017 17:05

          Polskie drogi,to największe skupiska debili!

          Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

          1. Tutejszy. #2306557 | 185.138.*.* 12 sie 2017 16:57

            Jak zwykle! Odcinek "16" Olsztyn- Barczewo jest wspaniały...

            Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          2. zjs #2306535 | 213.216.*.* 12 sie 2017 16:05

            Nad DK16 ciąży jakieś fatum. To "autostrada" śmierci. Dość dobra droga kusi do szybkie jazdy, ale na miłość Boską, jest tylko po jednym pasie ruchu. Natomiast nagminnie różne półgłówki wyprzedzają na trzeciego i gaz do oporu. Zupełny brak wyobraźni zwłaszcza u młodych i brak koncentracji u starych.

            Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

            1. Edo #2306532 | 188.146.*.* 12 sie 2017 15:58

              Tragiczny wyjazd? Sie kurw...jezdzic nie umie! Wlaczajac sie do ruchu jest dlugi pas do wjazdu w glowna droge.patrzec w lusterka a nie sie wpier...na chama.jeszcze z dziecmi jedzie,tym bardziej powinien uwazac

              Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

              1. warmiak #2306531 | 83.6.*.* 12 sie 2017 15:57

                Ja się pytam dlaczego ochotnicy stoją a poszkodowany dalej tkwi w samochodzie ,przecież poszkodowany powinien być usunięty z pojazdu w miare szybko w takim wypadku przez służby.Dowódzca akcji do zwolnienia.

                Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                1. Olx #2306527 | 89.228.*.* 12 sie 2017 15:49

                  tragiczny wyjazd i tragiczna odpowiedzialność za pasażerów ze strony kierowcy.