Wtorek, 26 września 2017. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Olsztyńscy policjanci testują radiowozy z napędem hybrydowym

2017-06-19 10:35:03 (ost. akt: 2017-06-19 11:00:43)

Przez najbliższy miesiąc policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie testować będą radiowozy z napędem hybrydowym. Autami jeździć będą funkcjonariusze olsztyńskiej drogówki oraz kryminalni.

Olsztyńscy policjanci testują radiowozy z napędem hybrydowym

Autor zdjęcia: mat. policja

Z ofertą przetestowania samochodów hybrydowych do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwrócił się jeden z producentów. Do komendy trafiły dwa radiowozy, które testować będą policjanci drogówki oraz kryminalni.

- Chcielibyśmy przetestować hybrydy różnych marek, aby zobaczyć, jak sprawdzają się podczas codziennej służby. Nie wykluczamy w przyszłości zakupu tego typu pojazdów, dlatego możliwość ich wcześniejszego przetestowania bardzo nas cieszy - mówi komendant miejski policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Zabuski.

Komentarze (34) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gdzie #2269243 | 37.249.*.* 20 cze 2017 05:54

    jest policja ja się kurwa pytam ??? śpi w krzakach ???

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. OKS #2269008 | 195.225.*.* 19 cze 2017 18:46

    No tak dla drogówki opłaca się kupować nowe radiowozy. Mandatami szybko je spłacą. Nie to co policjanci z patrolówki, którzy tylko pouczają. Dla nich pozostają szroty.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Poznajcie auto przyszlosci #2268998 | 5.172.*.* 19 cze 2017 18:33

    https://www.youtube.com/watch?v=GwPcEXGD bkw

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. Xyz #2268943 | 88.156.*.* 19 cze 2017 16:35

    Halo hejterzy. Tacy mądrze jesteście a pierwsi wołacie o pomoc jak ktoś wam samochodzik zarysuje lub nie możecie zasnąć bo sąsiad pierdnął na kiblu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. Dokładnie #2268913 | 83.6.*.* 19 cze 2017 15:33

    Kolejne drogie zabawki do przerobienia na złom. Większość z miśków powinna przejść szkolenia z zakresu szacunku do mienia państwowego i jego poprawnej obsługi. Zresztą nie wiadomo czy i szkolenia by pomogły, to jest kwestia mentalności - "państwowe - dbać nie trzeba".

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  6. kris #2268865 | 83.6.*.* 19 cze 2017 14:07

    Pierwsze pytanie czy auta maja ac, bo nasi pałówkarze rozwalaja wszystko co służbowe, drugie czy ogarną taka moc? Pozdrawiam parówy ps. Paralizatory warminsko mazurskie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. owczarek #2268860 | 5.172.*.* 19 cze 2017 13:48

      tez na baterie ?

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. Hejt #2268854 | 91.229.*.* 19 cze 2017 13:23

      Serio, większość z Was potrzebuje maści na ból d**y ;)

      Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    3. Panie Zabuski #2268852 | 178.235.*.* 19 cze 2017 13:20

      je kupicie chyba za wszy... Na to potrzebne są pieniądze. No i później serwis i naprawy. Przecież tych aut nie będą naprawiać wasi mechanicy...

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

    4. Frogo #2268845 | 79.184.*.* 19 cze 2017 13:07

      I tak rozbiją jak poprzednie. Może by tak rozszerzony kurs na prawo jazdy zakupić dla Funkcjiuszy ?

      Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. tojota #2268844 | 46.112.*.* 19 cze 2017 13:06

        a w "śrotku" IDIOTA albo CIOTA

        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

        1. czy taserx2 #2268831 | 5.172.*.* 19 cze 2017 12:46

          w gratisie

          ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. po 1 m-cu #2268830 | 5.172.*.* 19 cze 2017 12:45

          nic sie nie dzieje .Bateryjki wymieniaja po 2 latach

          ! - + odpowiedz na ten komentarz

        3. Dżesika500+ #2268818 | 213.73.*.* 19 cze 2017 12:16

          jak hybrydowe to paralizatorem mogą też naładować ;)

          Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        4. ZOMOWIEC #2268814 | 188.146.*.* 19 cze 2017 12:09

          Przy okazji paralizatory podładują LOL

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        5. Fan Zbiszka #2268792 | 88.156.*.* 19 cze 2017 11:46

          Był już jeden fan gazu... siedzi teraz na posadce w ratuszu..

          Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        6. ciekawe co zrobia jak #2268778 | 5.172.*.* 19 cze 2017 11:31

          rozbiją elektryka

          Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        7. wiadomo producent #2268775 | 5.172.*.* 19 cze 2017 11:26

          wie co robi

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        8. Fan Zbiszka #2268771 | 88.156.*.* 19 cze 2017 11:16

          A z wężami co ?????

          ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

          1. super #2268769 | 5.60.*.* 19 cze 2017 11:02

            pikne

            ! - + odpowiedz na ten komentarz

          2. zorientowany #2268767 | 83.15.*.* 19 cze 2017 10:59

            niech biorą Lexusy CT200h

            Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          3. mc #2268766 | 89.228.*.* 19 cze 2017 10:56

            akumulator sie rozladuje i nie dogonią przestępcy, a tak na poważne ta tym prundzie to pewnie szybko nie jeździ. więc dla drogówki to?

            ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

            1. allensteiner #2268763 | 37.47.*.* 19 cze 2017 10:54

              na dużo biedniejszej litwie już dawno używają toyoty prius

              Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

            2. Ula która wsadziła palec do ula #2268761 | 85.202.*.* 19 cze 2017 10:50

              pamiętacie kreskówkę o FLinstonach ?,oni mieli niezawodny napęd w swoim pojeździe , dlaczego policja nie zastosuje tego :hybrydowego " napędu w swoich wozach ?, jakie małe koszty użuwania tych pojazdów.

              Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

            3. pol #2268759 | 5.172.*.* 19 cze 2017 10:49

              tak jak niżej samochody naprawiają gdzie się da jak najtaniej a tu hybryda

              Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

            4. jaro #2268757 | 89.229.*.* 19 cze 2017 10:45

              wiecznie brakuje kasy na bieżące naprawy , nawet te najdrobniejsze , a oni myślą o hybrydach , no krew się w żylakach gotuje

              Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

            5. GMO 10% #2268756 | 94.254.*.* 19 cze 2017 10:45

              Opony niech im kupia a nie samochody do testow Co taki policjant moze powiedziec na temat aut?