Wtorek, 26 września 2017. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

AleBabki na pierwszym miejscu w Pasłęku

2017-06-17 11:17:43 (ost. akt: 2017-06-17 11:20:03)

9 czerwca odbył się XIV Wojewódzki Konkurs Wokalny Talent 2017 - Złote lata 70-80. AleBabki, po wcześniejszym zakwalifikowaniu nagrania, zaprezentowały utwór Hi-Fi z repertuaru Wanda i Banda.

AleBabki na pierwszym miejscu w Pasłęku
Energia sceniczna i doskonałe zgranie głosów przekonały szanowne Jury, którego przewodniczącym był Ryszard Szmit - muzyk, inżynier dźwięku, wykładowca na UWM - Wydział sztuki, który za realizację nagrań otrzymywał złote, a nie rzadko i platynowe płyty, a przy jego uchu pracowało wiele sław, między innymi Edyta Górniak, Maanam czy Enej. AleBabki zajęły I miejsce w kategorii zespół. Gratulujemy. A oto co powiedziała jedna z członkiń zespołu.
— Dziewczyny są niezwykle dumne, bo zwycięstwo na szczeblu wojewódzkim nie zdarza się co dzień — mówi instruktorka i członkini zespołu Dorota Tomaszewska — Systematyczna praca nad zgraniem głosów przynosi efekty.
(dp)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB