Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Piłkarz Weekendu - ZOBACZ KTO WYGRAŁ!

2007-06-18 00:00:00

Zwycięzcą 23. edycji naszego konkursu na Piłkarza Weekendu został zawodnik B-klasowego Orkana Sątopy Łukasz Ogryzek, który zebrał 29,4 proc. głosów internautów.

Przypomnijmy, że w ubiegły weekend piłkarz Orkana dokonał niezwykłego wyczynu: strzelił aż siedem goli w meczu z Sokołem Garbno.

{sonda}
A oto kolejni kandydaci:
Radosław Borowy (Cresovia Górowo Iławeckie, okręgówka) - 19-letni napastnik zdegradowanej już do klasy A Cresovii strzelił dwa gole i przyczynił się do niespodziewanego remisu z faworyzowaną Victorią Bartoszyce.

Arnold Kołakowski (Szynaka Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, III liga) - jego dwa trafienia przesądziły o efektownym zwycięstwie 4:1 w meczu z Mazowszem Grójec.

Marcin Łukaszewski (Błękitni Pasym, klasa A) - strzelił pięć goli w meczu z Redutą Bisztynek, który Błękitni wygrali 12:2. Dzięki temu zwycięstwu Błękitni awansowali do klasy okręgowej.

Kamil Maciorowski (Hetman Baranowo, klasa B) - kierownik drużyny, który w ostatnim w sezonie meczu strzelił dla swojego zespołu dwa gole.

Łukasz Michałowski (Motor Lubawa, IV liga) - dwie piękne bramki w wygranym 3:1 meczu z DKS Dobre Miasto.

Grzegorz Metera (GKS Stawiguda, okręgówka) - w meczu przeciwko GSZS Rybno strzelił trzy bramki.

Mariusz Mogilski (Mamry Giżycko, IV liga) - świetna akcja, piękny i wartościowy gol w meczu z Granicą w Kętrzynie, być może na wagę pozostania Mamr w IV lidze.

Piotr Rutkowski (Zatoka Braniewo, IV liga) - jego gol zdobyty w 64. min zapewnił zwycięstwo Zatoce w Ostródzie w meczu z Sokołem (2:1)

Paweł Szypulski (Orzeł Janowiec Kościelny, okręgówka) - dzięki jego dwóm trafieniom Orzeł pokonała 2:0 Huragan II Morąg.

Marek Śnieżawski (OKS 1945 Olsztyn, IV liga) - kolejne dwie bramki, 19. i 20. w tym sezonie, skutecznego napastnika OKS w meczu z Płomieniem w Ełku.
red./www.gazetaolsztynska.pl
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.
Tagi: piłkarz