Niedziela, 17 czerwca 2018. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Wybierz Piłkarza Weekendu

2007-06-04 00:00:00

Podajemy kandydatów w kolejnej edycji konkursu na Piłkarza Weekendu. Przypominamy, że głosować można od dziś do piątku (do godz. 12) na stronie www.gazetaolsztynska.pl.

Zwycięzcą 21. edycji konkursu Piłkarz Weekendu został Mateusz Wróbel z Tęczy Biskupiec. Przedstawimy nazwiska kolejnych kandydatów.

{sonda}
Tomasz Duda (Mazur Pisz, klasa okręgowa) - w meczu z Warmią Olsztyn (5:2) strzelił aż cztery gole, wyprowadzając swój zespół ze stanu 0:1 na 4:1.

Kamil Jankiewicz (Orlęta Rema Reszel, klasa okręgowa) - zaliczył hat-tricka w derbach z MKS Korsze (5:3), dzięki czemu Orlęta przerwały serię trzech porażek.

Łukasz Kuśnierz (Mrągowia Mragowo, IV liga) - dwie bramki strzleone z rzutów wolnych w spotkaniu z Granicą Kętrzyn (2:1).

Michał Kwiecień (WPZ Lemany, A klasa) - w niedzielę pięć razy pokonał bramkarza Orła Sparty Biesal. A jego zespół wygrał aż 9:1.

Bogdan Michalewski (GKS Stawiguda, klasa okręgowa) - od momentu jego wejścia na boisko w meczu z Ewingami Zalewo gra GKS nabrała rytmu. W efekcie gospodarze zdobyli dwie bramki i wygrali.

Mariusz Mogilski (Mamry Giżycko, IV liga) - przepiękny gol i asysta w meczu z Motorem Lubawa (2:1).

Michał Mościński (Rominta Gołdap, IV liga) - bardzo dobra gra i gol w zremisowanym 2:2 meczu z DKS Dobre Miasto.

Michał Sokół (Pojezierze Prostki, A klasa) - w tym sezonie strzelił już 20 goli. A w niedzielnym meczu z Pogonią Ryn, który Pojezierze wygrało 4:0, zdobył wszystkie cztery bramki.

Piotr Trafarski (PKS Olimpia Elbląg, III liga) - strzelił bramkę dla Olimpii w meczu z Mazowszem w Grójcu i dzięki temu elblążanie zdobyli trzy punkty.

Daniel Żuber (Unia Susz, B klasa) - cztery gole w meczu z Jordanem Kazanice
www.gazetaolsztynska.pl
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.