Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Znamy Piłkarza Weekendu

2007-06-26 00:00:00

Zwycięzcą ostatniej edycji konkursu Piłkarz Weekendu został Kamil Szarnecki z Olecka. Ten czołowy snajper okręgówki w meczu z Vęgorią Węgorzewo strzelił dwa gole.

Mariusz Arcipowski (Olimpia Olsztynek, okręgówka) - znakomita gra i piękna bramka w meczu z Iskrą Narzym.

Bartłomiej Berdzik (ZKS Olimpia Elbląg, okręgówka) - w pojedynku z GKS Stawiguda trzy razy pokonał bramkarza.

Bartłomiej Bogdaniuk (Orlęta Rema Reszel, okręgówka) - młody napastnik z Reszla ustrzelił klasycznego hat-triacka i zaliczył trzy asysty w meczu z Cresovią Górowo Iławeckie (8:0).

Łukasz Dembkowski (GSZS Rybno, okręgówka) - 17-letni zawodnik w spotkaniu z Błękitnymi Orneta wszedł na boisko w 25. minucie i... zdobył trzy bramki.
{sonda}
Mariusz Kolendo (Mamry Giżycko, IV liga) - w spotkaniu z Sokołem Ostróda zdobył przepięknego, a co najważniejsze dającego Mamrom zwycięstwo gola. Dzięki tej bramce zespół z Giżycka obronił się przed grą w barażach o pozostanie w IV lidze.

Grzegorz Lech (OKS 1945 Olsztyn, IV liga) - bramka w meczu z Motorem Lubawa zakończyła bardzo udany sezon olsztynianina.

Grzegorz Mróz (Start Nidzica, okręgówka) - na zakończenie sezonu w meczu z Huraganem II Morąg zdobył cztery bramki.

Rafał Naruszewicz (Łyna Sępopol, okręgówka) - dwa gole i dwie asysty 19-letniego pomocnika w spotkaniu z Olimpią Miłki (4:1).

Grzegorz Pysera (Huragan Morąg, IV liga) - znakomita postawa w meczu z Jeziorakiem Iława. Udanymi interwencjami w bramce Huraganu przyczynił się do sensacyjnego zwycięstwa na boisku wicelidera.

Kamil Szarnecki (Czarni Justyna Olecko, okręgówka) - dwa gole czołowego snajpera okręgówki w meczu z Vęgorią Węgorzewo (5:1).
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.