środa, 23 kwietnia 2014. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Tragiczny wypadek pod Działdowem. Uwaga jest ślisko!

2012-03-10 11:27:15 (ost. akt: 2012-03-10 14:15:15)

Na drodze Klęczkowo - Komorniki, ford transit uderzył w drzewo. 48- letni kierowca zginął na miejscu. Od rana na drogach Warmii i Mazur doszło do kilku poważnych wypadków. Uwaga, jest bardzo ślisko.

Tragiczny wypadek pod Działdowem. Uwaga jest ślisko!

Autor: Karol Wrombel

Od rana niemal w całym regionie pada marznący deszcz. Uwaga na drogach jest bardzo ślisko. Z tego powodu na drogach Warmii i Mazur doszło do kilku poważnych wypadków. Po godzinie 8 w sobotę w Olsztynie na drodze wyjazdowej do Szczytna, kierowca auta osobowego uderzył w drzewo. Kierowca odniósł obrażenia.

Na drodze Kleczkowo - Komorniki w powiecie działdowskim kierujący fordem transitem stracił panowanie nad pojazdem. 48- letni kierowca wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu. Wypadek pod Działdowem

Do poważnego wypadku doszło tez na drodze numer 63 między Orzyszem a Piszem, tam auto osobowe wpadło do rowu. Ranne zostały dwie osoby. Kolejny wypadek miał miejsce na krajowej 16 między Mrągowem a Kosewem. Tam kierowca również stracił panowanie nad autem i wpadł do rowu. Został ranny. Do udzielenia pomocy zatrzymał się drugi samochód, w który najechał kolejny. W obu przypadkach utrudnienia na drodze trwały kilkadziesiąt minut.

Około godziny 11 w miejscowości zalec na drodze krajowej numer 59. Zderzyły się dwa auta osobowe. Ranna została jedna osoba. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do godziny 13.




Fot. rudy3975

Do kolejnego wypadku wypadku doszło około godziny 11 na drodze wojewódzkiej numer 598 łączącej Olsztyn z Butrynami. Informacje o wypadku i zdjęcie otrzymaliśmy od internauty rudy3975. Dziękujemy.

Do kolejnego wypadku doszło min. na drodze między Jonkowem a Olsztynem. Informacje otrzymaliśmy od internauty lukaszch27. Dwa osobowe bmw wypadły z drogi, jedno auto dachowało. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej było nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Szczegóły będzie wyjaśniać policja.

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 15 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. Kasia #595105 | 46.134.*.* 11-03-2012 14:28

    jak długo administrator będzie tolerował reklamy kancelarii???? to chyba nie miejsce na to.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. mirek #593826 | 83.11.*.* 10-03-2012 14:43

    ciekawe co teraz pieski odkryją, pewnie znowu niedostosowanie prędkości do warunków... pacanki mają to wklejone odgórnie... Zacznijcie pisać prawdę" ZŁE DROGI i drzewa w skrajni", to może coś się zmieni!! Zobacz więcej: http://dzialdowo.wm.pl/95048,Wypadek-kar etki-na-trasie-Grodki-Wysoka.html#ixzz1o imPyK2u

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. do 88.156 #593817 | 79.188.*.* 10-03-2012 14:38

    a ty ciągle to samo ! przecież na kursach nie uczą jak przejeżdżać na czerwonym , podwójnej ciągłej czy innych głupot ! tego uczymy się sami mając już prawko ! bo wtedy nikt nas nie kontroluje, przecież się uda ...

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. expert #593802 | 88.156.*.* 10-03-2012 14:27

    Polscy kierowcy,to obraz nędzy i rozpaczy!Posiadacze prawa jazdy,nie wiadomo jakim prawem,są nie doszkoleni w technice jazdy,nie znają przepisów ruchu drogowego,a jeżeli już coś tam wiedzą,to i tak tego nie rozumieją,wręcz kpią sobie z obowiązujących przepisów prawa,nie posiadają nawet odrobiny wyobraźni i pokory,i w związku z tym widzimy codziennie efekty poczynań,tych nieudaczników.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Obiektywny #593789 | 95.160.*.* 10-03-2012 14:17

      Do drzewa: Nie żyje pewnie mąż i ojciec. Dziś nie zasiądzie przy obiedzie, nie zapyta jak minął dzień, nie uśmiechnie się. Świeczka zgasła. Pozostał ból i cierpienie... Zastanów się więc pojebie, co piszesz. A do moderatorów GO proszę o większą kontrolę zamieszczanych komentarzy.

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. do drzewo #593784 | 79.188.*.* 10-03-2012 14:12

      ten kierowca nie żyje trochę wyrozumiałości !!!

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

    3. drzewo #593749 | 79.163.*.* 10-03-2012 13:33

      kolejny "mistrzunio kierownicy" nauczył się jeździć, dokładnie: wytransitował się!! dowiedział się, że po drzewie jeździć sie nie da!! biedne drzewo!!

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. niunia #593726 | 88.156.*.* 10-03-2012 13:15

        przejezdzalam dzis i widzialam ten samochod na drzewie,na zywo wygladalo to bardziej powazniej. zdejmijcie noge z gazu

        ! - + odpowiedz na ten komentarz

      2. Szmok #593702 | 89.73.*.* 10-03-2012 12:57

        Ale jak to? Samochód jest ze stali jest, drzewo powinno połamać się jak zapałka!?! Macierewiczu działaj! Bo hańba!

        Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

      3. flo.. #593701 | 89.228.*.* 10-03-2012 12:56

        śniegu nie ma więc sól poszła do masarni...

        ! - + odpowiedz na ten komentarz

      4. zax #593688 | 81.190.*.* 10-03-2012 12:46

        ABS na lodzie nie działa.....Gdzie sól ja się pytam

        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

        1. . #593671 | 88.156.*.* 10-03-2012 12:32

          wododział :)

          Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. kierowca #593622 | 79.188.*.* 10-03-2012 11:50

          wpadł do rowu - przeżył, uderzył w drzewo - nie przeżył :(

          Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        3. kuba #593617 | 46.186.*.* 10-03-2012 11:45

          To i olsztyn też powinno się pisać z małej litery

          ! - + odpowiedz na ten komentarz

        4. allo #593605 | 88.156.*.* 10-03-2012 11:33

          Działdowo to nazwa własna, czyli pisze się z wielkiej litery!