Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Zaginął 35-letni Bartłomiej Pietrulewicz z Dobrego Miasta

2020-07-30 14:23:12 (ost. akt: 2020-07-30 14:35:12)
Zaginiony Bartłomiej Pietrulewicz

Zaginiony Bartłomiej Pietrulewicz

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny policjanci z Dobrego Miasta przyjęli od ojca 35-latka. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania 15 lipca i od tamtej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony jest średniej budowy ciała, wzrostu 178 cm, ma na twarzy zarost – broda koloru ciemnego. Znakiem charakterystycznym dla 35-latka są blizny w rejonie czoła. W chwili zaginięcia, 35-latek ubrany był w krótkie jeansowe spodenki koloru jasnego i czarną koszulkę na krótki rękaw. Mógł mieć na sobie również bluzę zakładaną przez głowę koloru szarego, sportowe buty koloru szarego z białą podeszwą. Bartłomiej Pietrulewicz nie ma przy sobie dokumentów oraz telefonu komórkowego.

Z policyjnych ustaleń wynika, że Bartłomiej Pietrulewicz mógł być widziany w dniu 18 lipca 2020 roku około godziny 9:00 w rejonie ulicy Wojska Polskiego w Olsztynie. Miał w tedy iść w kierunku centrum miasta. Była to ostatnia informacja o osobie zaginionej — mówi Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. — Z otrzymanych od rodziny informacji wynika, że w przeszłości zdarzało się 35-latkowi opuszczać rodzinny dom o czym nie była zawiadamiana Policja.

Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu 35-latka proszony jest o kontakt z policją. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 119 31, mailowo: dyzurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub dzwoniąc na nr alarmowy 112.

Zaginiony Bartłomiej Pietrulewicz
Fot. KMP Olsztyn
Zaginiony Bartłomiej Pietrulewicz

Źródło: KMP Olsztyn


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także