Quantcast

Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Wyjątkowe zdjęcie znad Ukielu

2020-07-28 20:48:37 (ost. akt: 2020-08-04 07:57:28)

Największy akwen stolicy Warmii i Mazur oraz obiekty powstałe na jego brzegach są jednymi z najchętniej odwiedzanych miejsc naszego miasta. Warto tam zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Pochwały od lat płynące z ust gości odwiedzających Olsztyn, ale także mieszkańców, nie są przesadzone. Zachwyty nad CRS Ukiel przekładają się na niezwykłe fotografie, jakie można znaleźć m.in. w mediach społecznościowych.
Zdjęcia, jakie pojawiają się w Internecie, to często malownicze pejzaże. Jednak w poprzednim roku goście upodobali sobie także specjalną ramkę, dzięki której można wykonać kadr z wakacji w Olsztynie.
- Za powstanie tak lubianej przez turystów instalacji odpowiada Szymon Konefał z firmy Phloe Magia Dekoracji - wyjaśnia Krzysztof Otoliński z ratuszowego biura promocji i turystyki. - Podobną konstrukcję pierwszy raz postawił nad Ukielem w ubiegłe wakacje. Wówczas został laureatem nagrody specjalnej w organizowanym przez nas konkursie sztuki ulicznej Olsztyn Street Art Garden.
Ubiegłoroczna instalacja nawiązywała do idei miasta-ogrodu. Tegoroczna jest natomiast utrzymana w klimatach "jeziornych".
Ramka jest ustawiona na plaży nr 2 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Ukiel", w okolicy boisk do siatkówki plażowej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB