Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Laurencja zaprasza na piesze rajdy

2020-06-10 11:04:27 (ost. akt: 2020-06-10 11:08:59)
Aniołowo słynie z anielskich ruchańców i organizowanego tutaj co roku Zlotu Miłośników Aniołów

Aniołowo słynie z anielskich ruchańców i organizowanego tutaj co roku Zlotu Miłośników Aniołów

Autor zdjęcia: archiwum stowarzyszenia

21.06. 2020
Po dwumiesięcznej przerwie Koło Rodzinne Laurencja ponownie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na wspólne wędrowanie w niedzielę 21 czerwca. Zbiórka uczestników o godzinie 9.40 na przystanku ZKM Cmentarz Dywity Brama Zachodnia (dojazd autobusami linii 117) lub o godzinie 10.20 na przystanku Dywity Gminny Ośrodek Kultury (dojazd autobusami linii 112). Trasa: Dywity GOK - Dągi - Kieźliny - Jezioro Dywickie - Dywity GOK o długości 7 km (dodatkowo 3 km na trasie Dywity Cmentarz-GOK-Dywity Cmentarz).

Ze względu na stan epidemiczny prosimy o zabranie osłon na twarz (maseczka, przyłbica, komin, szalik itp.) Uczestnicy, którzy dojadą na Cmentarz, przejdą trasę dłuższą - 10 kilometrową. Ponieważ zrobimy pętlę można przyjechać własnymi środkami transportu i pozostawić je na czas rajdu w okolicach miejsca zbiórki. Na trasie malowniczo położone jezioro Dywickie z pomostami i kamiennymi rzeźbami. Zakończenie około godziny 13.30.


27.06. 2020: Rajd dla Wytrwałych

Co się odwlecze...Po przerwie ponownie wybierzemy się z Kołem Rodzinnym Laurencja na wspólną wędrówkę dla Wytrwałych w sobotę 27 czerwca. Zbiórka uczestników o godzinie 7.07 przed kasami PKP dworca Olsztyn Główny. Odjazd autobusu komunikacji zastępczej do Gutkowa o godz. 7.17, stamtąd pociąg do Bogaczewa o (relacja Malbork). Zbiórka w Bogaczewie o godzinie 9.00.

Trasa : Bogaczewo - Pasieki - Weklice - Aniołowo - Marianka - Zydlong - Pasłęk PKP o długości 16 km. Na trasie przebiegającej Szlakiem Pocztyliona malowniczo położone wśród potoków, pól i lasów miejscowości z domami podcieniowymi. Uczestnicy dowiedzą się również jak zrobić anielskie ruchańce z fjutem. Powrót z Pasłęka do Olsztyna pociągiem w godzinach 14.50-16.25.

Bilety w obie strony kupowane we własnym zakresie (najlepiej z wyprzedzeniem). Przypominamy o maseczkach na czas przejazdu autobusem i pociągiem.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB