Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Mała księżniczka: Natalka Wilga

2020-05-12 18:22:43 (ost. akt: 2020-05-17 20:32:58)

Dzieci \\\ Dla każdego rodzica jego dziecko to Mała Księżniczka lub Mały Książę. Nie może być inaczej! Dlatego co roku pokazujemy Wasze pociechy na łamach Gazety Olsztyńskiej i naszych tygodników powiatowych. I sprawia nam to niekłamaną przyjemność.

Dzieci są radością i dumą w naszym życiu. I to nie tylko te, które należą do rodziny, bo przecież, jak śpiewa Majka Jeżowska, "Wszystkie dzieci nasze są".

Nasza coroczna akcja jest okazją do pokazania Czytelnikom najmłodszych mieszkańców Warmii i Mazur. Tegoroczny ogłosiliśmy 6 maja i już mamy pierwszych kandydatów do tytułów książęcych.

Jedną z nich jest Natalka Wilga z Olsztyna. — Oczko w głowie rodziców i dziadków. Nasz skarb urodzony we wrześniu — przesłodka, przeurocza i grzeczna — mówi mama Natalki. — Każdą chwilę spędzam z dzieckiem, siedzimy w domu i próbujemy sobie radzić, bo wiadomo, jakie trudne mamy czasy. Na szczęście mamy ogródek, ale bardzo już tęsknimy za tym, by wyjść do innych dzieci.

Nasza akcja odbywa się we wszystkich powiatach naszego województwa. W każdym z powiatów zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2020 (o ile w danym powiecie i w danej kategorii otrzymamy minimum trzy kandydatury). Zdjęcia zwycięzców opublikujemy na 1 stronie danego tygodnika.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego". Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. I to oni zostaną zaprezentowani w "Gazecie Olsztyńskiej"/"Dzienniku Elbląskim".

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 6.05.2010 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych, zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.
Nasza akcja potrwa do 25 maja 2020 roku. Ogłoszenie wyników odbędzie się na łamach Gazety Olsztyńskiej i w poszczególnych tygodnikach oraz stronie gazetaolsztynska.pl

Ewa Lubińska

Jak zgłosić kandydata?

Kandydatury dzieci do tytułu Małego Księcia i Małej Księżniczki można zgłaszać drogą mailową do 23 maja 2020 do godziny 10.00.
W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2020.
Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać:
— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica (opiekuna) oraz numer telefonu do kontaktu.
oraz oczywiście zdjęcie dziecka (wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB). Przy czym na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko.

Zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres:
powiat bartoszycki: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl
powiat braniewski : braniewo@gazetaolsztynska.pl
powiat działdowski: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Elbląd i powiat elbląski: gazeta@dziennikelblaski.pl
powiat ełcki: elk@gazetaolsztynska.pl
powiat giżycki: gizycko@gazetaolsztynska.pl
powiat gołdapski: goldap@gazetaolsztynska.pl
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.pl
powiat kętrzyński: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
powiat lidzbarski: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
powiat mrągowski: mragowo@gazetaolsztynska.pl
powiat nidzicki: nidzica@gazetaolsztynska.pl
powiat nowomiejski: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl
powiat olecki: olecko@gazetaolsztynska.pl
Olsztyn i powiat olsztyński: wydawca@gazetaolsztynska.pl
powiat ostródzki: ostroda@gazetaolsztynska.pl
powiat piski: pisz@gazetaolsztynska.pl
powiat szczycieński: szczytno@gazetaolsztynska.pl
powiat węgorzewski: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl

Ranking Olsztyn i powiat olsztyński

Ranking regionalny TOP 25: Mała Księżniczka

Ranking regionalny TOP 25: Mały Księżę]


Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także