Quantcast

Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Koronawirus na Warmii i Mazurach: raport dzienny

2020-04-30 16:49:45 (ost. akt: 2020-04-30 18:37:03)

Autor zdjęcia: pixabay

146 osób zakażonych, 34 hospitalizowane. Poznaliśmy raport dzienny dotyczący zakażenia koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce oraz na Warmii i Mazurach: relacja [LIVE] Koronawirus w Polsce oraz na Warmii i Mazurach: relacja [LIVE] Świat nadal zmaga się z pandemią koronawirusa, a my na bieżąco sprawdzamy, jak wygląda sytuacja w kraju i województwie warmińsko-mazurskim.
Zobacz także: MZ: 159 nowych zakażeń koronawirusem w kraju, 16 kolejnych ofiar śmiertelnych MZ: 159 nowych zakażeń koronawirusem w kraju, 16 kolejnych ofiar śmiertelnych Mamy 159 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych — informuje Ministerstwo Zdrowia.
Zobacz także: Dane epidemiologiczne z ostatniego dnia kwietnia [AKTUALIZACJA] Dane epidemiologiczne z ostatniego dnia kwietnia [AKTUALIZACJA] Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bartoszycach przedstawiła raport epidemiologiczny z 30 kwietnia dotyczący powiatu bartoszyckiego.
Zobacz także: Minister zdrowia: do przedszkoli i żłobków powinny trafić te dzieci, których rodzice muszą wrócić do pracy. Zasiłki do 24 maja, a liczebność grup ograniczona Minister zdrowia: do przedszkoli i żłobków powinny trafić te dzieci, których rodzice muszą wrócić do pracy. Zasiłki do 24 maja, a liczebność grup ograniczona Dzisiaj (30 kwietnia) odbyła się konferencja prasowa Łukasza Szumowskiego, Marleny Maląg i Dariusza Piontkowskiego dotycząca powrotu dzieci do żłobków...
Zobacz także: 141 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym kolejne w Olsztynie 141 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym kolejne w Olsztynie Dwa nowe zakażenia na Warmii i Mazurach dotyczą młodych mieszkańców Olsztyna.
Zobacz także: Czy Olsztyn otworzy przedszkola? Czy Olsztyn otworzy przedszkola? Premier zapowiedział, że 6 maja żłobki i przedszkola będą mogły zostać otwarte. Decyzja należy jednak do samorządów i właścicieli. Co zrobi Olsztyn? I...
Zobacz także: Atrakcje turystyczne otwarte, ale z ograniczeniami Wilczy Szaniec co roku przyciągał tysiące turystów Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno na turystyce. Przed nami majówkowy weekend, który co roku przyciągał tłumy turystów. Jak w obecnej sytuacji...
Zobacz także: Maseczki dla Iławy — do iławian trafiło ponad 30 tys. maseczek [ZDJĘCIA] Maseczki dla Iławy — do iławian trafiło ponad 30 tys. maseczek [ZDJĘCIA] Dzięki inicjatywie Urzędu Miasta Iławy do iławian trafiło ponad 30 tys. maseczek w ramach ogólnopolskiej akcji #MASECZKIDLAPOLSKI. — Dzięki pracownikom...
Dzienny raport o koronawirusie - stan na 30/04:


Liczba osób zakażonych koronawirusem w poszczególnych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego:


Dziś (30 kwietnia) otrzymaliśmy informację o dwóch nowych zachorowaniach w naszym województwie, które dotyczą: młodej kobiety i młodego mężczyzny z Olsztyna (transmisja lokalna, izolacja domowa).

Pojawiły się także dobre wiadomości dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym województwie. Wyzdrowiały trzy kolejne osoby. Są to:
— mężczyzna w średnim wieku z powiatu iławskiego (szpital w Ostródzie),
— mężczyzna w średnim wieku z powiatu ostródzkiego (szpital w Ostródzie),
— kobieta w średnim wieku z powiatu piskiego (izolacja domowa).

W sumie na Warmii i Mazurach z COVID-19 WYZDROWIAŁO już 96 osób.

A jak wygląda sytuacja w kraju?
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (30 kwietnia - 3 maja) wydaniu m.in.


Wnuczka została naszą córką
Zostali rodzicami dla wnuczki, bo córka miała 15 lat, jak zaszła w ciążę. Nie potępili jej, tylko wychowali wnuczkę jak rodzoną córkę. — Może w pierwszej chwili człowiek jest w szoku, ale okazuje się, że to, co się stało, nadaje naszemu życiu sensu — mówią małżonkowie.

Warmia i Mazury liczą na polskiego turystę
Rząd ogłosił kolejny etap łagodzenia restrykcji związanych z koronawirusem. Po majówce mają zostać otwarte m.in. hotele i miejsca noclegowe. Na tę decyzję czekała branża turystyczna, która w wyniku obostrzeń stoi i krwawi.

Do więzienia nie szłam z myślą, że czeka na mnie bandyta
Mój pierwszy rozmówca w więzieniu był przystojnym mężczyzną z modną fryzurą. Usiadł przede mną, ułożył palce w piramidkę i mówił z taką dykcją, jakby był prezenterem „Faktów" — mówi Nina Olszewska, autorka książki „Pudło. Opowieści z polskich więzień”.

Chcę być blisko ze wszystkimi, więc wróciłam na Mazury
Po siedmiu latach spędzonych w Nowej Zelandii Joanna Miller wróciła na dłuższą „chwilę” do Ostródy. Od najbliższej rodziny, męża i dwóch synów, dzielą ją tysiące kilometrów, więc spotykają się co tydzień w sobotę, żeby porozmawiać w internetowym Zoom Meetings.


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. piotr #2914891 | 89.228.*.* 2 maj 2020 12:07

  jest maj a fajna cisza ,, wokol chlewow krzyzowych spęd nawiedzonych nie maszeruje.. i to jest to.. oby nigdy juz nie lazili po ulicach z patykami itp...

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. xzf #2914309 | 109.196.*.* 1 maj 2020 00:20

  i niby kto ma odpowiedzieć jaka jest sytuacja w kraju... co nieporadny niby-redaktor to pisał?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Janusz Lipiński #2914242 30 kwi 2020 21:43

  https://m.facebook.com/permalink.php?sto ry_fbid=918925198552511&id=1000130511876 24&d=m

  ! - + odpowiedz na ten komentarz