Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Koronawirus na Warmii i Mazurach: raport dzienny

2020-03-31 18:23:33 (ost. akt: 2020-03-31 18:31:31)

Autor zdjęcia: pixabay

58 osób zakażonych, 48 hospitalizowanych. Poznaliśmy raport dzienny dotyczący zakażenia koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim.

Zobacz także: Dobra wiadomość z Warmii i Mazur. Wyzdrowiała druga osoba zakażona koronawirusem Dobra wiadomość z Warmii i Mazur. Wyzdrowiała druga osoba zakażona koronawirusem Dziś do domu wyszedł kolejny pacjent szpitala w Ostródzie, który był zakażony koronawirusem — poinformował właśnie rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego,...
Zobacz także: WORD w Olsztynie: aż do odwołania nie będzie egzaminów na prawo jazdy WORD w Olsztynie: aż do odwołania nie będzie egzaminów na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie przekazał ważną wiadomość dla przyszłych kierowców: od 1 kwietnia zawieszone zostanie przeprowadzanie egzaminów...
Zobacz także: Komunikacja miejska w czasach epidemii. Jak wygląda dezynfekcja pojazdów w Olsztynie? [ROZMOWA] Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu MPK Olsztyn chce zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. O tym, jak wygląda dezynfekcja pojazdów oraz jakie zmiany zostały wprowadzone...
Dzienny raport o koronawirusie - stan na 31/03:


Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o kolejnej osobie zakażonej koronawirusem w naszym województwie. 58 osoba zakażona koronawirusem na Warmii i Mazurach to młoda kobieta z powiatu nowomiejskiego, z transmisji lokalnej, stan dobry, w izolacji domowej.

Jest też dobra wiadomość. Dziś druga osoba, która wyzdrowiała z koronawirusa, opuściła szpital w Ostródzie. To młody mężczyzna, który przyjechał z Niemiec, a przebywał w powiecie szczycieńskim.

A jak sytuacja wygląda w kraju?Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (31 marca) wydaniu m.in.

Marcin BurzaWirus zabija miejsca pracy
Koronawirus zmienił wszystko, a walka z pandemią to też walka o przetrwanie gospodarki, przedsiębiorstw i miejsc pracy. Eksperci przewidują falę bankructw, skok bezrobocia. A przedsiębiorcy apelują do rządu o jak najszybsze wsparcie.

Teraz PiS chce referendum
Ledwie upadła jedna inicjatywa referendalna, a już jest zapowiadana kolejna. Działacze PiS mówią o zamiarze zorganizowania referendum w sprawie odwołania Piotra Grzymowicza z funkcji prezydenta Olsztyna.

Egzaminy też miały problem
Próbne egzaminy ósmoklasistów to nic nowego. Nowy był tylko sposób ich przeprowadzenia — w sieci. Stało się jednak to samo, co w przypadku startującego niedawno e-learningu. Padły serwery. Na szczęście nie na długo.Polub nas na Facebooku:

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Olo #2898718 | 37.47.*.* 2 kwi 2020 14:45

  Doprawdy nie rozumiem dlaczego zarażonych virusem nie hospitalizację się i pozwala na pozostawanie w kwarantannie domowej.Trzeba być naiwnnym jeśli nie lekkomyślnym sądząc że jedna z drugim zachowają reżim kwarantanny. To wybuchnie za chwilę że zdwojoną siła przy takim postępowaniu .

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. cd #2897813 | 83.31.*.* 1 kwi 2020 12:17

  Ponieważ większość z kilkudziesięciu uczestniczących w szkoleniu medyków z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie pracuje także w innych szpitalach i przychodniach w mieście i jego okolicach, nie sposób określić liczby placówek, lekarzy i pacjentów, którzy mieli z nimi kontakt.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Pielęgniarz #2897807 | 83.31.*.* 1 kwi 2020 12:11

  W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie zorganizowano szkolenie z udziałem zarażonej koronawirusem lekarki. Od tamtej chwili nie przebadano żadnego z ok. 50 pracownikow szpitala uczestniczących w szkoleniu. A na Olsztyńskiej cisza????

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Te dane #2897764 | 188.147.*.* 1 kwi 2020 11:35

  Sa tak samo fałszywe, jak ten znak "nakazu" ze zdjęcia.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz