Quantcast

środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

UWM odwołuje Dzień Otwartych Drzwi

2020-03-09 09:42:27 (ost. akt: 2020-03-09 10:49:17)

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zmuszony jest zrezygnować ze swojego tradycyjnego spotkania z kandydatami na studia. Poniżej publikujemy komunikat uczelni.

Szanowni Państwo,

w związku z panującą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, w trosce o zachowanie środków bezpieczeństwa wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, zawiadamiamy, że władze Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie podjęły decyzję o odwołaniu Dnia Otwartych Drzwi, zaplanowanego na 26 marca 2020 roku.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia Uniwersytetu oraz zasadami rekrutacji na studia przez nasze strony internetowe:

www.rekrutacja.uwm.edu.pl

www.uwm.edu.pl/kandydaciInformacji w sprawie rekrutacji udzielają Dziekanaty Wydziałów oraz Biuro ds. Studenckich

rekrutacja@uwm.edu.pl


Przypomnijmy, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych.

Po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego GIS wydał komunikat, w którym przypomina także, że "Organizacja imprez masowych każdorazowo podlega analizie pod kątem oceny ryzyka celem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom. Decyzje podejmuje wojewoda, który może wystąpić o rekomendacje do Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, a w wyjątkowych przypadkach (szczególnie skomplikowane okoliczności) do Głównego Inspektora Sanitarnego".


Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.pngCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPolub nas na Facebooku: