Wiktor ma szansę na tytuł Mistera Polski

2020-03-08 12:02:00(ost. akt: 2020-03-07 11:28:30)
25 najprzystojniejszych mężczyzn w jednym miejscu? Tak! W Warszawie wybrano panów, którzy powalczą o tytuł Mistera Polski 2020. Wśród nich znalazł się 22-letni Wiktor Magdaleński z miejscowości Koczek w powiecie szczycieńskim.
Wiktor Magdaleński to młody, aktywny, inteligentny i bardzo sympatyczny człowiek. Ma 22 lata i pochodzi z małej miejscowości Koczek w gminie Świętajno w powiecie szczycieńskim. Ukończył Technikum Leśne i teraz studiuje. Pracuje zawodowo w stolarni. Uwielbia aktywność sportową. Na swoim koncie ma wiele medali i nagród z różnych biegów. Od wielu lat bierze udział w biegu na orientację leśników. Wywalczył 3 tytuły Mistrza Polski Leśników. Kilkakrotnie był też reprezentantem leśników polskich na Mistrzostwach Europy i zdobył tam 10 medali, w tym dwa złote. Wiktor ćwiczy codziennie, biega, chodzi na siłownię. Jest instruktorem fitnessu. Choć jest młodą osobą, ma dużo empatii do ludzi, szczególnie tych starszych i samotnych. Od niedawna Wiktor ma kolejną pasję i marzenia. Chciałby spróbować swoich sił w modelingu i oczywiście zostać Misterem Polski 2020.