Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Informacja prasowa – zapowiedź Festiwalu

2019-10-02 09:38:32 (ost. akt: 2019-10-04 13:19:01) Artykuł sponsorowany

Pozytywny wizerunek to cenny kapitał

To obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich osób zajmujących się budowaniem potencjału swojego samorządu, pozyskiwaniem i obsługą inwestorów, tworzeniem oferty inwestycyjnej. Przed nami 9 edycji Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Mrągowie. Spotkajmy się tam 3 i 4 października.

Ideą Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur jest budowa platformy wymiany doświadczeń między specjalistami zajmującymi się promocją gospodarczą regionu a przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorcami. Jego celem jest również edukacja, inspirowanie oraz propagowanie efektywnych rozwiązań, związanych ze skutecznym pozyskiwaniem inwestycji, zrozumieniem potrzeb przedsiębiorców oraz budowaniem dobrego klimatu inwestycyjnego na Warmii i Mazurach.
W pierwszym dniu Festiwalu zaplanowano wystąpienia, prelekcje, wizytę studyjną panele dyskusyjne z udziałem m.in. przedsiębiorców oraz prezentacje dobrych praktyk, natomiast w drugim - warsztaty kompetencyjne. Podczas Festiwalu poznamy laureatów konkursu "PRO WARMIA I MAZURY 2019" na najlepsze projekty promocyjne. W konkursie wyróżniane są przedsięwzięcia, które podnoszą standardy działań marketingowych oraz są najlepszymi przykładami dobrych praktyk.
 Festiwal skierowany jest do władz samorządowych z Warmii i Mazur, przedstawicieli komórek ds. promocji, rozwoju, inwestycji gospodarczych z województwa warmińsko-mazurskiego, przedstawicieli instytucji podległych samorządowi, instytucji regionalnych oraz lokalnych z naszego regionu, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorców. W spotkaniach wezmą również udział eksperci z dziedziny promocji miejsc, ekonomii, gospodarki, inwestycji, oraz eksperci z zakresu edukacji.
 Organizatorami przedsięwzięcia są samorząd województwa warmińsko-mazurskiego oraz Miasto Mrągowo.
 
Hotel MRĄGOWO RESORT & SPA
Mrągowo, ul. Giżycka 6
3 – 4 października 2019 r.

www.festiwalpromocji.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB