Sobota, 4 kwietnia 2020. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Wciąż szukamy urzędnika z misją. Mamy kolejne zgłoszenie

2019-09-12 09:40:31 (ost. akt: 2019-09-12 14:32:04)
małgorzata Nawrocka

małgorzata Nawrocka

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

"Dusza człowiek, wspiera i pomaga organizacjom pozarządowych, kreuje kulturę, rozrywkę i rekreację w gminie Lidzbark" — to słowa określające Małgorzatę Nawrocką. Naczelnik wydziału organizacyjnego Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku jest kolejną kandydatką do tytułu urzędnika z misją.

"Dusza człowiek, wspiera i pomaga organizacjom pozarządowych, kreuje kulturę, rozrywkę i rekreację w gminie Lidzbark. Jest wrażliwym społecznikiem, wolontariuszką, ambasadorką swojej małej ojczyzny. W pracy, jak i życiu prywatnym zawsze niesie pomoc potrzebującym. W Jej słowniku nie ma słów: „nie dam rady”, „nie pomogę”. Dla pani Małgorzaty nie ma rzeczy niemożliwych" — czytamy w zgłoszeniu.

I dalej: "Jej działalność integruje ludzi i wyzwala w nich aktywność do działania na rzecz lokalnego środowiska. Przede wszystkim to ktoś bezinteresowny – nie oczekujący ani materialnego wynagrodzenia za swą pracę, ani nawet zwykłej wdzięczności. To ktoś, kto świadomie, z wyboru, oddaje swoje serce, dzieli się wiedzą oraz umiejętnościami. Jest często pomysłodawcą i katalizatorem różnego typu inicjatyw społecznych. Czynnie uczestniczy w organizowaniu imprez na terenie miasta i gminy Lidzbark. Dzięki Jej pomysłom i inicjatywie były organizowane konkursy na najpiękniejszą zagrodę na wsi jak i na najpiękniejszy balkon w mieście. Powstały pierwsze kwatery agroturystyczne w Jeleniu i Wąpiersku. Organizowała plenery fotograficzo-rzeźbiarsko-malarskie. Przez Jej donośny głos i energiczny charakter dystansuje ludzi lecz przy bliższym poznaniu, to wrażliwa i romantyczna kobietka 50+. Jako naczelnik wydziału organizacyjnego doskonale wykonuje obowiązki w zakresie organizacji i funkcjonowania Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku. Koordynuje pracę biura promocji miasta. Wspiera pracę Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zarówno w pracy jak i poza ceni sobie młode pokolenie i dobrze czuje się wśród młodej kadry i młodzieży. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz wdraża nowe, innowacyjne pomysły. W celach integracyjnych i promocyjnych czynnie uczestniczy w sołeckich imprezach tematycznych, często wspierając sołtysów i Rady Sołeckie i Osiedlowe. Perfekcyjnie łączy życie prywatne, zamiłowanie do lokalnej kultury, promocji regionu i życie zawodowe. Pracowitość, komunikatywność i życzliwość, a przede wszystkim otwartość pani Małgorzaty na potrzeby mieszkańców namacalnie zmienia kulturalne oblicze gminy Lidzbark. Promocja Lidzbarka nad Welem zawsze była, jest i będzie Jej priorytetem."

Jeśli chcecie zagłosować na Małgorzatę Nawrocką, wystarczy wysłać sms o treści GO.UZM.9 na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT za sms). Obecnie w naszym plebiscycie prowadzi dr Katarzyna Karolska, główna specjalistka w biurze promocji i polityki społecznej Urzędu Miejskiego w Giżycku.

W plebiscycie „Urzędnik z misją” mogą wziąć udział urzędnicy pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Do plebiscytu mogą być zgłoszeni pracownicy wszystkich szczebli administracji publicznej, a więc nie tylko pracowników urzędów, ale też ich jednostek organizacyjnych. Mogą to być np. pracownicy urzędu gminy czy powiatu, pracownicy socjalni, ale też instytucji kulturalnych czy innych urzędów. Z plebiscytu wyłączeni są prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie gmin, a także starostowie powiatów oraz członkowie zarządów samorządów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.
Głosowanie smsowe trwa do 20 września. Zwycięzców poznamy w czasie uroczystej gali 15-lecia Federacji FOSa, która odbędzie się 23 września w olsztyńskim Planetarium.
Termin zgłaszania kandydatur upływa 18.09.2019 roku. Prosimy je wysyłać na: redakcja@gazetaolsztynska.pl


Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także