Quantcast

Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Urodziny Galerii Warmińskiej – wielkie świętowanie!

2019-09-05 11:00:00 (ost. akt: 2019-09-05 11:04:32) Artykuł sponsorowany

Galeria Warmińska we wrześniu obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji nie tylko cieszymy się jak pięcioletnie dzieci, ale obdarowujemy wszystkich mocą wspaniałych prezentów. Głównym podarunkiem jest „zabawka" dla dorosłych – prawdziwe, nowiutkie Renault Kadjar. Przez cały miesiąc rozdamy niespełna 8 tys. nagród o łącznej wartości ponad 200 tys. zł.!

Nowe Renault Kadjar to auto, które warto mieć. Piękne, zwinne, wygodne zarówno na wypady zakupowe do Galerii Warmińskiej, czy Aury, jak i na dalsze wyprawy. Nowe Renault Kadjar super się prowadzi, niewiele pali – jest po prostu idealne.

Z okazji 5 urodzin Galerii Warmińskiej to wspaniałe auto wygra ten, kto od 31 sierpnia do 29 września w Galerii Warmińskiej lub od 2 do 28 września w Aurze zrobi zakupy za minimum 100 zł i zarejestruje swój paragon w punkcie obsługi loterii. Każdy zarejestrowany paragon – zarówno ten z Aury jak i z Galerii Warmińskiej – 29 września o godz. 18 weźmie udział w losowaniu nagród głównych, czyli nowego Renault Kadjar i dwóch rowerów. Finał loterii odbędzie się w Galerii Warmińskiej. Oprócz pięknego nowego Renault Kadjar’a Galeria Warmińska obdaruje swoich klientów także całą masą prezentów. Podczas rejestracji paragonów klienci Galerii Warmińskiej będą mogli zdobyć nagrody natychmiastowe. Każdy zarejestrowany paragon upoważnia do odbioru nagrody, jeśli na otrzymanej zdrapce pojawi się słowo „nagroda” wówczas z urny wylosujemy los, który wskaże, jaką nagrodę natychmiastową otrzymamy. Wygranie natychmiastowej nagrody nie eliminuje nas z losowania nagrody głównej nowego Renault Kadjar’a.

Galeria Warmińska wraz z partnerami wydarzenia przygotowała prawie 8 tys. nagród! Do zdobycia są: zegarek Time Trend, dron, wejściówki do Aquasefry, zestawy biżuterii Jubirex, mnóstwo voucherów zakupowych do sklepów i butików w Galerii Warmińskiej, karnety na fitness czy wejściówki do Warmiolandii. Będzie też można wygrać zaproszenia i kupony do naszych restauracji i kawiarni. Wiele butików przygotowało upominki, karty podarunkowe czy zestawy kosmetyków. Będzie też do zdobycia mnóstwo gadgetów: torby, koce piknikowe, bidony, power banki, głośniki i wiele innych. Pełna lista nagród dostępna w regulaminie wydarzenia.

Z okazji urodzin Galeria Warmińska przewidziała nagrody o łącznej wartości ponad 200 tys. zł.! Takich piątych urodzin nie będzie w całej okolicy!
Szczegóły wydarzenia dostępne na www.galeria-warminska.pl oraz www.auracentrum.pl.

Zapraszamy na zakupy do Galerii Warmińskiej i Aury!


Galeria Warmińska od otwarcia w 2014 roku stała się kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Działa tu 170 lokali handlowo-usługowych, przy czym wiele znanych marek wyłącznie tu ma swoje butiki w tej części Polski. Galerię Warmińską odwiedza ponad 8 mln klientów rocznie.

http://m.wm.pl/2019/09/orig/post-fb-575287.jpg

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ciekawe #2787622 | 82.177.*.* 7 wrz 2019 11:29

    Czy bilety z kina też biorą udział w loterii?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz