Quantcast

Czwartek, 22 października 2020. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Skorzystajcie z darmowej promocji. Wystartowało "SuperAgro WiM"

2019-08-23 09:32:12 (ost. akt: 2019-08-23 09:44:11)
Po żniwach w sołectwie Bisztynek.

Po żniwach w sołectwie Bisztynek.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Nasza Akcja///Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Masz na wsi lokal? Uważasz, że twoja wieś jest najpiękniejsza ze wszystkich? W takim razie "SuperAgro WiM" jest dla Ciebie.

1. Ponad 40% mieszkańców naszego regionu mieszka na wsi. Chcemy to docenić, a przy okazji wypromować gospodarstwa agroturystyczne i lokale gastronomiczne z prawdziwie wiejską duszą. Chcemy też pokazać wiejskie społeczności i ich liderów. Dlatego zorganizowaliśmy akcję "SuperAgro WiM". Termin nie jest wybrany przypadkowo, bo weszliśmy w okres dożynkowy. I już teraz zapraszam 22 września do skansenu w Olsztynku na Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie.

2. Nasza akcja ma trzy kategorie:
Sołectwo Roku 2019
Gospodarstwo Agroturystyczne 2019
Lokal z Wiejską Duszą 2019

3. Już teraz prosimy o zgłaszanie kandydatur. Mile widziane uzasadnienia i zdjęcia. Piszcie do mnie na adres: i.hrywna@gazetaolsztynska.pl. Głosowanie sms zaczynamy 23 sierpnia, po otrzymaniu pierwszych zgłoszeń.

Każdy głosujący otrzyma smsa z kodem, dzięki któremu uzyska dostęp do elektronicznego wydania Gazety Olsztyńskiej z dnia oddania głosu.

4. Sołectwo, gospodarstwo i lokal wybierzemy we wszystkich powiatach naszego regionu. Wybierzemy też zwycięzców na szczeblu regionalnym. Wszyscy laureaci mogą liczyć na promocję w naszych mediach.

5. Zdobywcy pierwszego miejsca w rankingach powiatowych otrzymają od nas stronę w naszych tygodnikach, zdobywcy 2 i 3 miejsca po pół strony. Teksty ze zdjęciami zamieścimy także w internecie. I przypomnimy je wiosną 2020 roku, przed długim, majowym weekendem.

6. Na to samo w Gazecie Olsztyńskiej oraz na gazetaolsztynska.pl mogą liczyć laureaci w rankingu regionalnym. Ponadto dla zdobywców pierwszych miejsc w rankingu regionalnym wiosną 2020 roku nakręcimy filmy promocyjne, które zamieścimy na naszych stronach www.
7. Dziękuję za pierwsze zgłoszenia z powiatu olsztyńskiego:

RANKINGI Z POWIATU OLSZTYŃSKIEGO

Gospodarstwo agroturystyczne

Lokal z duszą

Sołectwo Roku


Igor Hrywna, redaktor naczelny Gazety Olsztyńskiej i gazetaolsztynska.pl

Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB