środa, 27 maja 2020. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Mundurowi otworzyli serca dla Kingi [ZDJĘCIA]

2019-08-21 15:51:37 (ost. akt: 2019-08-21 15:55:05)

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/ WMOSG

Funkcjonariusze kętrzyńskich jednostek straży granicznej, służby więziennej, policji i straży pożarnej podczas sportowych zmagań wsparli walczącą o zdrowie kętrzyniankę, która od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe.

Kętrzyński amfiteatr zamienił się w tor przeszkód, który funkcjonariusze musieli pokonać. W sportowej rywalizacji brały udział również osoby z publiczności. Mundurowi zaprezentowali też nowoczesny sprzęt. Akcja „Mundurowi dla Kingi” była świetną okazją, by stać się np. właścicielem wyjątkowej książki o papieżu, którą przekazał wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki. Poza tym można było wylicytować obrazy, unikatową tablicę z napisem: „Granica Państwa Przekraczanie Zabronione”, przedmioty wykonane z kamienia, pamiątkowe medale, przejażdżkę bryczką konną, złoty bilet do kina, vouchery na różne zabiegi, okolicznościowe torty, kupon na rzeźbionego arbuza, a także zegar ścienny „Sztabowóz”.

W akcji charytatywnej wzięły też udział lokalne zespoły muzyczne. Wszyscy mogli posłuchać utworów grupy Magness w wykonaniu Pawła Brzozy i Dawida Wajsa. Na zakończenie wystąpili Zbigniew Nowak i Roman Danisiewicz.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB