Poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Mnóstwo zdjęć z wakacji – jak je przesłać za jednym razem?

2019-08-08 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-09 11:15:55)

Zdjęcia i filmy z wakacji są cudownym wspomnieniem przez cały rok. Dobrze, jeśli można je łatwo przesłać lub szybko podzielić się nimi z bliskimi.

W wakacyjnym ferworze dokumentujesz niemal każdy krok? Zdjęcie na fontannie, na plaży, do połowy w wodzie, a potem na flamingu w basenie. No i oczywiście filmy. Dzieci, plaża, woda, park - mnóstwo filmów… O, i jeszcze pięknie podane danie w hotelowej restauracji – przecież trzeba to uwiecznić! No to „pstryk”!
Bardzo słusznie, bo te zdjęcia, filmy, czy notatki, będą miłym wspomnieniem do kolejnych wakacji, a przynajmniej do następnego urlopu. Za kilka tygodni siądziecie wspólnie wieczorem i zaczniecie wspominać te udane chwile. Jesteśmy pewni, że wiele zdjęć czy filmów, wywoła uśmiech na twarzy i tęskne wspomnienia.

Ale co zrobić, jeśli chcecie przesłać zdjęcia od razu, aby podzielić się nimi z rodziną lub przyjaciółmi? Znamy bezpieczny i szybki sposób na przesył plików.

Pliki: przesyłaj bezpiecznie i prosto


Pliki mogą być zbyt duże, aby tradycyjna poczta internetowa dała radę, dlatego warto zwrócić uwagę na stronę internetową od TransferXL, dzięki któremu prześlecie zdjęcia lub filmy w prosty sposób i za darmo.

Korzystając z przesyłu danych w tym serwisie nie musicie martwić się wielkością plików (jest do 100 GB), a także ich ilością – nie jest ograniczona. Całe wakacje w jednym folderze możecie więc wysłać do znajomych za jednym razem, bez dzielenia na części.

TransferXL daje możliwość usunięcia takiego pliku jeszcze przed otwarciem przez adresata. A jeśli zapomnisz czegoś dołączyć do puli transferu, możesz to zrobić za chwilę. To doskonała funkcjonalność dla roztargnionych i zapominalskich, a sami przyznacie, ze na wakacjach lekkie rozkojarzenie jest nawet wskazane.

Łatwo? To podstawa w przesyłaniu danych

Na wakacjach naprawdę nie chcecie się zastanawiać, czy zdjęcia są odpowiednio skompresowane i czy strona do przesyłu danych ma właściwe zabezpieczenia, aby Wasze pliki były bezpiecznie.

Korzystając z serwisu transferxl.com nie musicie sobie tym zajmować głowy, sami wypróbujcie:
- przesył danych jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Dodajecie pliki na stronie, wpisujecie adresata i wysyłacie,
- pliki są automatycznie kompresowane na Waszym komputerze bez utraty ich jakości, więc po prostu przesyłacie je dalej,
- nie martwicie się też o bezpieczeństwo. Przesył danych przez TransferXL używa szyfrowania end-to-end. Szyfrowanie danych zaczyna się już na Twoim komputerze, a pliki może otworzyć tylko adresat przesyłu znający hasło.
Wysłałeś pliki i teraz zastanawiasz się, kiedy przesył danych będzie kompletny na komputerze adresata? Wydaje się nam, że już jest, bo dzięki serwerom zlokalizowanym na całym świecie, prędkość pobierania i przesyłania danych jest naprawdę imponująca.

Artykuł powstał we współpracy z transferxl.com/pl

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB