Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Szukamy dziewczyny na okładkę: Sylwia Dudek z Dywit

2019-07-15 14:33:01 (ost. akt: 2019-07-15 14:38:11)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Masz ochotę na niezapomnianą przygodę? Chcesz zostać gwiazdą okładki? A może po prostu chcesz zrobić coś dla siebie? Zgłoś się do nas! Do 20 sierpnia czekamy na Twoje zgłoszenie do naszej akcji Dziewczyna Lata 2019.

Nasza kolejna edycja Dziewczyna Lata 2019 cieszy się wielką popularnością. Do zabawy zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się młoda, to to, ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia! Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem.

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie. Jest jeszcze czas! Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia.

AT

Sylwia Dudek z Dywit
Wyzwanie podjęła ostatnio Sylwia Dudek z Dywit. To urocza 19-latka, która po wakacjach będzie uczennicą klasy maturalnej. Ze zdjęcia, które do nas przysłała, bije młodość i czyste piękno.
Jakie plany na przyszłość ma nasza kandydatka? — Myślę o kosmetologii — opowiada. — Na razie zastanawiam się nad drogą życiową.
Sylwia interesuje się makijażem i wizażem. Zdarza się, że maluje koleżankom paznokcie. Sama nie lubi się wyróżniać. — Wolę mieć delikatny makijaż podkreślający urodę — opowiada.
Sylwia ma blond włosy. Uwielbia sukienki. Zdecydowanie nie jest typem chłopczycy.
Sylwia przyznaje, że po raz pierwszy bierze udział w naszej akcji. Do jej rezultatu nastawia się jednak optymistycznie. Trzymamy kciuki!


W plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”, rankingów powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników. Szczegółowy regulamin na gazetaolsztynska.pl. Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej” (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany do kandydatki numer. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a — 2,46 zł brutto.
Głosowanie potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00.

Jak się zgłosić?
Wystarczy wysłać maila na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
• zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu
• imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
• numer telefonu do kontaktu
• zdjęcie.


Ranking powiatowy (Olsztyn i powiat olsztyński)


Ranking Regionalny

Polub nas na Facebooku: