Wtorek, 7 kwietnia 2020. Imieniny Donata, Herminy, Rufina

Szukamy dziewczyny na okładkę: Karolina Judziak

2019-07-10 10:29:28 (ost. akt: 2019-07-10 10:35:57)
Karolina Judziak

Karolina Judziak

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Chcesz się pokazać na naszych łamach? Chcesz, by twoja uroda została doceniona? Przyślij nam swoje zdjęcie, a może to właśnie Ty zostaniesz Dziewczyną Lata. Czekamy na Twoje zdjęcie!

Przebojowe, pewne siebie, świadome swoich atutów. W przewiewnych sukienkach, delikatnych makijażach. Roześmiane, ciekawe świata. Takie są Dziewczyny Lata.

W pierwszej dziesiątce rankingu regionalnego znajduje się Karolina Judziak z Bartąga. Nasza kandydatka ma 23 lata i jest na stażu w policji. Jej największą pasją jest robienie makijażu i wizażu. Makijażu uczyła się w łódzkiej Akademii Kosmetycznej. Jeśli chodzi o wizaż, jest samoukiem. Stara się być najlepsza w swoim fachu. — Prowadzę także blog na Instagramie — opowiada. —Inspirację czerpię z wielu źródeł. Śledzę nowinki.

Nasza kandydatka śmieje się, że nie ma talentu manualnego i nie potrafi rysować. — Makijaż to jest coś zupełnie innego — podkreśla. — Chociaż początki nie były łatwe.

Karolina ze śmiechem wspomina chwile, kiedy zaczynała się malować. — To było dość późno, bo miałam 16 lat — opowiada. — Koleżanki robiły już sobie makijaż, to i ja zaczęłam. Wyglądało to jednak śmiesznie. Używałam ciemnego podkładu, a moje brwi wyglądały jak odrysowane od szklanek.

Jednak ćwiczenie czyni mistrza! Karolina znakomicie wyszkoliła się w makijażach. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które przesłała na potrzeby naszego konkursu.
Jak mówi, do naszej akcji Dziewczyna Lata 2019, zgłosiła się, żeby coś sobie udowodnić. — Wreszcie się odważyłam. Od czegoś trzeba zacząć — uśmiecha się nasza kandydatka. — Kiedyś myślałam o modelingu, ale trzeba spełniać wiele warunków, chociażby mieć odpowiedni wzrost. A ja chyba jestem zbyt nieśmiała do tego.

Karolina uważa, że dzięki udziałowi w naszej akcji udowodni, że coś potrafi. — Mam swoje plany i marzenia. Niektórzy oczekują ode mnie innych rzeczy. Na przykład rodzice, chcieliby, żebym została lekarzem. A ja za 5 czy 10 lat chcę prowadzić swój biznes — w jej głosie słychać pewność siebie.
Co Karolina lubi w sobie najbardziej? — Oczy, włosy, usta — wymienia po dłuższym zastanowieniu. A jeśli chodzi o charakter, daje się polubić jako osoba opanowana, szczera i towarzyska.

Aleksandra Tchórzewska

***

W naszym plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 2,46 zł brutto.

Głosowanie potrwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.

Jak się zgłosić? Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
* zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu,
* imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
* numer telefonu do kontaktu,
* zdjęcie

Zgłoszenie do udziału następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną
zgłoszenia na adres:

powiat bartoszycki: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl
powiat braniewski: braniewo@gazetaolsztynska.pl
powiat działdowski: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
powiat ełcki: elk@gazetaolsztynska.pl
powiat giżycki: gizycko@gazetaolsztynska.pl
powiat gołdapski: goldap@gazetaolsztynska.pl
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.pl
powiat kętrzyński: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
powiat lidzbarski: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
powiat mrągowski: mragowo@gazetaolsztynska.pl
powiat nidzicki: nidzica@gazetaolsztynska.pl
powiat nowomiejski: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl
powiat olecki: olecko@gazetaolsztynska.pl
powiat ostródzki: ostroda@gazetaolsztynska.pl
powiat piski: pisz@gazetaolsztynska.pl
powiat szczycieński: szczytno@gazetaolsztynska.pl
powiat węgorzewski: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
powiat olsztyński i Olsztyn: redakcja@gazetaolsztynska.pl
powiat elbląski i Elbląg: gazeta@dziennikelblaski.pl
Ranking powiatowy (Olsztyn i powiat olsztyński)


Ranking powiatowy (Olsztyn i powiat olsztyński)
Ranking RegionalnyPolub nas na Facebooku:

Zobacz także