Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Szukamy dziewczyny na okładkę: Małgorzata Wójcik z Olsztyna

2019-07-09 15:39:01 (ost. akt: 2019-07-09 16:14:12)
Małgorzata Wójcik

Małgorzata Wójcik

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Małgorzata Wójcik nie traci ani chwili. Ma 23 lata i wakacje, ale nie dla niej słodkie lenistwo. W ciągu roku szkolnego uczy się na terapeutę zajęciowego. To jej pasja i powołanie. W wakacje pracuje w sklepie internetowym

Nasza kandydatka nie brała wcześniej udziału w tego typu konkursach. Jaka według niej powinna być Dziewczyna Lata? — Na pewno powinna mieć poczucie humoru i być otwarta na ludzi. I dobrze wyglądać... Chociaż....? Nie, wygląd wcale nie jest najważniejszy — uważa.
Dwie pierwsze cechy: poczucie humoru oraz predyspozycje interpersonalne pani Małgorzata widzi u siebie. Czy to znaczy, że ona zdobędzie prestiżowy tytuł Dziewczyny Lata 2019? — Nie wiem, czy się uda — mówi skromnie. — Jest wiele ładnych dziewczyn. Jednak wierzę, że znajomi, którzy zgłosili mnie do konkursu, będą na mnie głosować.

W naszym plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 2,46 zł brutto.

Głosowanie potrwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.


Jak się zgłosić
Wystarczy wysłać maila pod adresy tygodników lub redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
* zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu,
* imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
* numer telefonu do kontaktu,
* zdjęcie

Aleksandra Tchórzewska

Ranking powiatowy (Olsztyn i powiat olsztyński)


Ranking Regionalny
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także