Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Szukamy dziewczyny na okładkę: Karolina Banasiak

2019-07-05 08:30:24 (ost. akt: 2019-07-05 07:36:10)
Karolina Banasiak nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne!

Karolina Banasiak nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne!

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

"Być kobietą, być kobietą...." — śpiewała Alicja Majewska. Kobietą jest się na co dzień, a Dziewczyną Lata 2019 jest się tylko raz w roku. Dlatego zapraszamy do zabawy wszystkie kobiety. Czas na niezapomnianą letnią przygodę!

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Jednak w sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi również okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką.

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie!

Nasza nowa akcja Dziewczyna Lata 2019 trwa w najlepsze. Od lat cieszy się wielką popularnością. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się w sercu młodą dziewczyną, to ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia!
Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem. Zgłoś się do nas. Tak jak zrobiła to Karolina Banasiak z Olsztyna.


Fot. Arch. prywatne
Karolina Banasiak nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne!

Nasza nowa kandydatka ma 33 lata i wielki apetyt na życie. — Prowadzę działalność gospodarczą, jestem DJ-em na weselach, imprezach — opowiada. — Oprócz tego uczę śpiewu, gry na pianinie i na klarnecie. Natomiast w przedszkolach uczę rytmiki i kształcenia słuchu. A tak w ogóle jestem plastykiem z wykształcenia.

Myli się ten, kto pomyśli, że Karolina ucieka w pracę i ogrom zajęć z powodu samotności. Jest szczęśliwą mężatką i mamą dwóch małych dziewczynek. — W ciągu tygodnia jestem mamą: gotuję, piorę, sprzątam. Wieczorami działam przy komputerze. A w weekendy nocami pracuję — opowiada z uśmiechem.
Kiedy śpi? — Nie śpię — odpowiada pani Karolina bez namysłu. — Ale mam na to sposób! Dużo kawy!

Pani Karolina już 10 lat temu brała udział w naszej akcji Dziewczyna Lata. Jednak nie chciałaby cofnąć czasu i znów być dwudziestoparolatką. — Teraz czuję się znacznie lepiej, niż kiedyś — przekonuje. — Mimo że mam więcej obowiązków, urodziłam dwójkę dzieci, to czuję się bardzo szczęśliwa, spełniona i atrakcyjna niż przed laty. Jestem bardziej świadoma i wiem, czego chcę.

Nasza kandydatka codziennie czyta „Gazetę Olsztyńską". Jej wzrok zatrzymuje się na pięknych kandydatkach do tytułu Dziewczyny Lata 2019. — Patrzę na te dziewczyny i myślę sobie, że czas spróbować jeszcze po tych dziesięciu latach – opowiada.

Cieszymy się, że Panie tak licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie do konkursu. Że nie boją się Panie wyzwań i rywalizacji. Każda z Was zasługuje na chwilę relaksu i swobody, a taka jest właśnie nasza zabawa.

Aleksandra Tchórzewska

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu

Regulamin: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także