Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Szukamy dziewczyny na okładkę: Małgorzata Kulesza

2019-07-02 10:12:51 (ost. akt: 2019-07-02 14:33:48)

Autor zdjęcia: arch.

Żywiołowa i dynamiczna, czy spokojna i wyważona? Jaka powinna być Dziewczyna Lata? Pani Małgorzata zgłosiła się jako jedna z pierwszych do naszego plebiscytu i zdecydowanie stawia na to pierwsze.

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Życie posta w sieci jest jednak krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką. Szansę na to ma Małgorzata Kulesza z Zalbek.

— To była całkowicie spontaniczna decyzja, by się zgłosić do zabawy. Nikt mnie do tego nie namawiał. Miałam już wcześniej propozycje pracy w modelingu, ale nie skorzystałam z nich. Nie ciągnęło mnie w tym kierunku. To był świadomy wybór — podkreśla.

Jaka powinna być według pani Małgorzaty dziewczyna lata? — Na pewno uśmiechnięta, pełna życia, a skoro mówimy o lecie, to powinna promienieć. Ja taka jestem, a do tego... całkiem szalona — śmieje się.

Czym to szaleństwo się objawia? — Chyba przyszło z wiekiem. Mam dwójkę dzieci w wieku 11 i 6 lat. I zaczynam żyć — mówi. — Powiedzmy, że wyszłam z pieluch, więc przyszedł czas, żeby zrobić coś dla siebie.

A wolnego czasu pani Małgorzata nie ma zbyt wiele, bo sporo czasu spędza w pracy. — Jestem kosmetyczką i masażystką, ale... pracuję w branży motoryzacyjnej. W tym przypadku znowu poszłam na żywioł — nie ukrywa Małgorzata. — W pracy najbardziej podoba mi się to, że rozmawiam dużo z ludźmi. Jestem bardzo spontaniczna i szybko nawiązuję kontakt. Pracowałam w szpitalu, żeby spróbować czegoś nowego. W salonie kosmetycznym mi się nie podobało. Najbardziej szaloną pracę wykonuję teraz — dodaje. — Mamy tylko dwie kobiety w firmie, wokół sami mężczyźni, ale nie mogę narzekać, dogadujemy się. Zajmuję się m.in. rozwożeniem części, więc jestem cały czas w trasie.

Jak to pogodzić z dziećmi? — Pomaga mi mama — nie ukrywa. — Po powrocie do domu próbuję wszystko ogarnąć, później sen i znów do pracy, ale to nie jest żadna rutyna. W weekendy staram się zabierać dzieci na różne wyjazdy, żebyśmy mogli ze sobą spędzić jak najwięcej czasu. A co do konkursu, to owszem, chciałabym wygrać, ale głównie chciałam spróbować czegoś nowego. Zobaczymy, jak wyjdzie.

pj

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu

Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także