Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

W 2019 roku rządzi tęcza na włosach

2019-06-01 17:00:00 (ost. akt: 2019-06-01 22:30:00)
Marta Kolesińska, właścicielka salonu Montibello: — Miło wspominam ubiegłoroczny konkurs

Marta Kolesińska, właścicielka salonu Montibello: — Miło wspominam ubiegłoroczny konkurs

Autor zdjęcia: arch.

NASZ AKCJA\\\ W tym roku na ulicach będzie niezwykle kolorowo. A to wszystko za sprawą nowych trendów fryzjerskich. Powinniśmy też pamiętać o codziennej pielęgnacji i zabiegach. Szukamy tych, którzy najlepiej zadbają o nasze fryzury i ciało.

Co w tym roku warto mieć na głowie, żeby być modną? — W tym sezonie rządzą kolorowe i tęczowe odcienie — mówi Marta Kolesińska, właścicielka salonu fryzjerskiego „Montibello” w Biskupcu. — Dalej modne są pastele i chłodne odcienie. Bardzo modne są także blondy o odcieniach karmelu oraz kawy z mlekiem. Jeśli chodzi o długość, nie ma tu jakiegoś jednego trendu. Jest różnorodność. Na pewno jednak ważniejsze są klasyczne cięcia niż awangardowe.

Co jest passe?
— Pasemka — odpowiada. — Unikamy rozjaśniacza i widocznych refleksów. Unikamy kontrastów, kolory muszą przechodzić od najciemniejszych do najjaśniejszych.
Co byśmy zrobili bez fachowców, którzy dbają o nasze włosy i ciało? Dzięki nim możemy poczuć się jak gwiazdy. Właśnie takich miejsc, gdzie pracują prawdziwi mistrzowie urody, szukamy. Nasi czytelnicy mają nam pomóc w znalezieniu najlepszych salonów kosmetycznych i fryzjerskich w naszym regionie.

W ubiegłym roku to właśnie Marta Kolesińska została doceniona przez naszych czytelników.
Marta Kolesińska swój salon fryzjerski „Montibello” w Biskupcu prowadzi już od siedmiu lat. To nie tylko jej praca, ale także pasja, której nie zamierza porzucać.
Jej salon zdobył tytuł Mistrza Urody w kategorii salon fryzjerski w powiecie olsztyńskim.

— Fajnie, że ktoś mnie docenił. Widać, że moje starania nie idą na marne. Walczyłam do końca. Udostępniłam państwa konkurs na swoim Facebooku. I dobrze wyszło! — mówiła w rozmowie z nam po zwycięstwie.

Jak jest teraz? — Bardzo miło wspominam ten konkurs. Artykuł, który ukazał się w „Gazecie Olsztyńskiej ” stoi u mnie w salonie na honorowym miejscu — uśmiecha się.

Zwycięstwo w naszej akcji popchnęło panią Martę do kolejnych sukcesów. — Zostałam liderem opinii w marce „Montibello” — mówi z dumą. — Jako że w Polsce jest kilka takich osób, to dla mnie szczególne wyróżnienie. Zostałam też ambasadorem tej marki.

Z kolei tytuł Mistrza Urody powiatu olsztyńskiego w kategorii salon kosmetyczny w ubiegłym roku zdobył salon urody „Lena Beauty” również z Biskupca. Magdalena Kozoń, właścicielka, przyznała, że to było to dla niej olbrzymie zaskoczenie. — To dla mnie szczególne wyróżnienie i dowód na to, że doceniono naszą pracę — mówiła w rozmowie z nami. — Bardzo się cieszę! Do konkursu zgłosiła mnie jedna z klientek.

Dbanie o urodę klientów i ich zadowolenie to priorytet pracowników salonu. Ale Magdalena Kozoń stara się także, żeby klienci w salonie mogli po prostu się zrelaksować. Dlatego „Lena Beauty” to szczególne miejsce. Klienci przychodzą tu zadbać o siebie i wyciszyć się. Dla „Lena Beauty” było to podwójne zwycięstwo. Salon zdobył również pierwsze miejsce w regionie (ex aequo na podium znalazł się Gabinet Kosmetologii Estetycznej Medi-Derm z Lidzbarka Warmińskiego).

Znów startujemy z konkursem na Najpopularniejszy Salon Fryzjerski oraz Najpopularniejszy Salon Kosmetyczny.

Nasza akcja trwa od dziś do 30.06.2019 r. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały czas trwania plebiscytu.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie lokale z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego.
Tytuły "Mistrza Urody" w kategoriach najpopularniejszy salon fryzjerski oraz najpopularniejszy salon kosmetyczny w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elblągu tworzą wspólne kategorie) otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach (wspólnie w powiecie olsztyńskim i Olsztynie oraz powiecie elbląskim i Elblągu), w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń lokale uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

Tytuły regionalne (województwo warmińsko-mazurskie) w obu kategoriach otrzymają te lokale, które uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie rozpoczyna się w momencie zgłoszenia pierwszego zakładu i trwa do godziny 23.59 30.06.2019 r.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: redakcja@gazetaolsztynska.pl


WAŻNE: Liderów w naszego plebiscytu będziemy przedstawiać na bieżąco na naszych stronach www oraz w Gazecie Olsztyńskiej

Aleksandra Tchórzewska


Najpopularniejszy Salon Fryzjerski


Najpopularniejszy Salon Kosmetyczny


Regulamin: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także