Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Rowerowe DOFE na szlaku Green Velo

2019-04-30 07:00:00 (ost. akt: 2019-04-26 13:26:57) Artykuł sponsorowany

Lubisz wycieczki rowerowe? Chcesz lepiej poznać swój region? Weź udział w rowerowych Dniach Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE)!

Zapraszamy Cię na rajd rowerowy, który odbędzie się w terminie 10–12 maja 2019 r. Razem przejedziemy trasą rowerową Green Velo z Lidzbarka Warmińskiego przez Bartoszyce do Korsz. Przekonamy się, jak Fundusze Europejskie korzystnie zmieniają nasz region. Udział w rajdzie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!

Podczas rajdu planujemy moc atrakcji. W Lidzbarku Warmińskim skorzystamy z Term Warmińskich, jednej z największych inwestycji współfinansowanych przez Fundusze Europejskie w naszym regionie. Przekonamy się również, jak dawna stolica Warmii odzyskuje swój blask dzięki rewitalizacji centrum miasta. Na trasie Green Velo będziemy zwiedzali zabytki i poznawali historię regionu Warmii i Mazur. Odwiedzimy między innymi sanktuarium w Stoczku Klasztornym, które jest warmińską perełką architektoniczną, i przepięknie utrzymany pałac w Galinach. Naszym przewodnikiem będzie znany regionalista Tomasz Sowiński, który podczas wieczoru autorskiego zdradzi kilka tajemnic dotyczących regionu. Rajd dodatkowo uatrakcyjnią warsztaty, pokazy i konkursy. Jednym z nich będzie pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy wezmą udział w rajdzie na własnych rowerach.W przypadku problemów technicznych ze sprzętem pomoże Ci mobilny serwisant. Przewidzieliśmy przerwy regeneracyjne i posiłki, zapewniamy transport do miejsc rozpoczęcia tras wycieczek.

Rajd skończymy w Korszach, gdzie zorganizujemy ogólnodostępne Miasteczko Funduszy Europejskich z lokalnymi atrakcjami i poczęstunkiem.

Nie czekaj i już dziś dołącz do nas. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie internetowej www.mazurypttk.pl/rajd-rowerowy.Polub nas na Facebooku: