Czwartek, 20 lutego 2020. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Fotelikowy Janusz z Olsztyna podbija Facebooka

2019-03-28 08:00:00 (ost. akt: 2019-03-27 22:07:18)

To prawdziwy olsztyński hit. Ponad milion wyświetleń w kilka dni. Tak na TOP wdarła się olsztyńska Strefa Fotelików. A wszystko dzięki komiksowi o Januszu, którego Halyna posłała po fotelik dla Pjotera. Historyjka odwołuje się bowiem do znanego w Polsce stereotypu.

- Odwiedził nas sam Janusz wysłany przez Halynke, żebyśmy dobrali jakiś fotelik dla Pjotera. Czy nam się się udało??? musicie obejrzeć zdjęcia do końca - kiedy właściciele sklepu pisali te słowa na pewno nie spodziewali sie, że ich komiks na FB obejrzy milion osób, a komentować go będą znani w całej Polsce fachmani od marketingu.

Tym bardziej, że twórcy historyjki od razu żartobliwie zastrzegli, że: "Tak, tak wiemy że nie wszystko z nami do końca ok. Przesilenie wiosenne tak na nas działa. I pewnie to nie koniec takich historii u nas w sklepie."

Po kilku dniach na luzie spuentowali swój sukces:

"Przede wszystkim chcieliśmy podziękować za tysiące pozytywnych komentarzy, reakcji, telefonów, maili. Cieszymy się, że udało nam się sprawić Wam trochę radości w tym pędzącym świecie a o to nam przede wszystkim chodziło.

Ten post nie miał nic promować- nawet naszego sklepu...Ludzie więcej LUZU i dystansu do życia Uśmiechów i życzliwości do drugiego człowieka a świat będzie lepszy.

Jesteśmy małą, lokalną firmą, która specjalizuje się w eksperckim doborze fotelików do aut i dzieci i pewnie większość naszych klientów to potwierdzi (mamy nadzieję
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. grześ #2705458 | 94.254.*.* 28 mar 2019 12:24

    super

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ja #2705419 | 212.160.*.* 28 mar 2019 11:16

    super

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz