Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Zapraszamy na VI edycję konferencji "Otwarci na Skandynawię"

2018-10-10 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-10 15:43:46) Artykuł sponsorowany

Zapraszamy na VI edycję konferencji "Otwarci na Skandynawię", która odbędzie się 18 października 2018 r. w Elblągu w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasto Elbląg.

Zaproszeni przedsiębiorcy z Finlandii, Danii i Szwecji zapoznają się z potencjałem inwestycyjnym i możliwościami eksportowymi Warmii i Mazur. W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele firm z Warmii i Mazur, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.
Podczas spotkania przeprowadzone zostaną warsztaty związane z przygotowaniem oferty eksportowej na rynki skandynawskie oraz warsztaty związane z zasadami prowadzenia biznesu w Polsce. Zaplanowano także panel dyskusyjny na temat wykorzystania nowoczesnych technologii w biznesie.

Honorowy patronat nad konferencją objęły Ambasada Finlandii, Ambasada Danii i Ambasada Szwecji. Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Elbląski, Gazeta Olsztyńska, Truso TV oraz portal internetowy portel.pl


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB