Wtorek, 16 lipca 2019. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Pełna oferta w jednym miejscu

2018-10-08 11:31:19 (ost. akt: 2018-10-08 17:00:07)
Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Setki mieszkańców odwiedziło w weekend halę Urania. Tam odbyła się piąta edycja Targów Nieruchomości & Budowa Domu, a także Targi Home Design. Po raz pierwszy zaprezentowało się blisko 60 wystawców, m.in. deweloperzy i doradcy.

To była już piąta edycja Targów Nieruchomości & Budowa Domu. W tym roku imprezą towarzyszącą, a raczej współtowarzyszącą, były Targi Home Design. Imprezę, która odbywa się w olsztyńskiej hali Urania, co roku odwiedzają setki gości.

W tym roku swój udział zapowiedziała rekordowa liczba wystawców — w weekend zaprezentowało się ich blisko 60. Wśród nich deweloperzy, przedstawiciele firm wyposażenia wnętrz, pośrednicy kredytowi i nieruchomości. Natomiast w części Home Design wzięli udział lokalni producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, wraz z architektami i pomysłodawcami stylowych wnętrz. Nie zabrakło także przedstawicieli firm z sektora budowlanego, którzy oferują kompleksowe usługi.

Zainteresowane osoby mogły w weekend kupić dom albo mieszkanie i zapoznać się z ofertą projektantów wnętrz. Ciekawe były również prezentacje spektakularnych projektów czy aranżacji. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak osiągnąć efekt WOW. — Mimo słabej prognozy i struktury demograficznej miasta, okazuje się, że wielu inwestorów widzi tu możliwości rozwoju swojej firmy. Tutaj obowiązują niższe stawki budowy i wykończeń biur. Dziś też bierze się pod uwagę rynek pracy, to, czy na miejscu będą dostępni pracownicy. Dlatego Olsztyn i Łódź, wbrew złym prognozom ekonomicznym, zostały dostrzeżone. Teraz jest czas na Olsztyn — mówił przed rozpoczęciem targów Jakub Wesołowski, organizator.

Większość wystawców przygotowała dodatkowo promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także