Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Cykl LOTTO Triathlon Energy przeszedł do historii. Pięknej historii

2018-09-07 09:00:00 (ost. akt: 2018-09-07 11:24:32) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Zakończenie cyklu LOTTO Triathlon Energy w Mrągowie. Dla wielu zawodników to świetna okazja do atrakcyjnego zakończenia wakacji, dla innych walka o cenne punkty w klasyfikacji generalnej, a dla jeszcze innych rywalizacja i dobra zabawa w pięknej scenerii i miłym towarzystwie. To była piękna niedziela i idealne zakończenie sezonu.

— Czy będzie padało, tak jak przed rokiem? — pytali zawodnicy, którzy startowali w 2017 roku Mrągowie. Na szczęście, tym razem pogoda była życzliwsza dla zawodników niemal z całej Polski. Temperatura z godziny na godzinę rosła, nie tylko powietrza, ale głównie za sprawą emocji i rywalizacji.

Pierwszy tego dnia na mecie pojawił się Tomasz Spaleniak z dystansu 1/4 Ironmana. Nie minęła minuta, kiedy na pomost, gdzie usytuowana była linia finiszu mea wbiegł Igor Siódmiak. Drugi z triathlonistów to zwycięzca z najkrótszego dystansu. Warto zauważyć, że przed rokiem zarówno Tomek, jak i Igor wygrali klasyfikację generalną na dystansach, na których startowali w niedzielę. Obaj także stwierdzili zgodnie na mecie: — Było ciężko i pięknie — powiedzieli Spaleniak i Siódmiak.

Wyniki i klasyfikacja generalna jest na stronie www.timerecords.pl.
Polub nas na Facebooku: