środa, 22 maja 2019. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Przypominamy o zmianie rozkładu jazdy pociągów

2018-08-28 10:19:28 (ost. akt: 2018-08-28 11:47:49)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Od 2 września zmieni się rozkład jazdy pociagów. W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na odcinkach Szczytno – Ełk przez Pisz oraz Olsztyn – Olsztynek POLREGIO będzie nadal prowadził dla swoich pasażerów autobusową komunikację zastępczą.

Autobusy komunikacji zastępczej będą kursować zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy. Rozkład jazdy autobusów zastępczych został ułożony w taki sposób, aby pasażerowie jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych.

Prace modernizacyjne prowadzone są przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP PLK przewidziane są na odcinku Szczytno – Ełk do 29 kwietnia 2019 r, a na odcinku Olsztyn – Olsztynek do 15 października bieżącego roku.

Dodatkowo od 16 do 20 października prace remontowe będą prowadzone na odcinku Morąg - Małdyty także z wprowadzeniem autobusowej komunikacji zastępczej.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, tak jak dotychczas, oznakowanych logo POLREGIO, będzie odbywał się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych:

tutaj lub tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB