Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Włącz się do walki o supertytuł

2018-08-08 13:06:32 (ost. akt: 2018-08-08 13:55:12)
Natalia Wajs jest nową kandydatką do tytułu Dziewczyna Lata 2018.

Natalia Wajs jest nową kandydatką do tytułu Dziewczyna Lata 2018.

Autor zdjęcia: Aleksandra LIS

Jeszcze tylko do piątku można przysłać swoją kandydaturę do konkursu Dziewczyna Lata 2018. A już w niedzielę o północy kończymy głosowanie. To ostatnie chwile, żeby wesprzeć nasze kandydatki w drodze do zwycięstwa!

To już ostatni tydzień głosowania na Dziewczynę Lata 2018. Mimo to wciąż napływają do nas nowe zgłoszenia.
Kolejną kandydatkę do tego prestiżowego tytułu jest Natalia Wajs, osiemnastolatka z Mrągowa. Po wakacjach rozpocznie naukę w klasie maturalnej. Jakie ma plany?

— Zamierzam studiować w Gdańsku. Ale nie wybrałam jeszcze kierunku. Na maturze będę zdawać biologię, chemię i geografię. Na pewno będę studiować coś związanego z tymi przedmiotami — odpowiada.
Natalię interesuje też modeling.

— Dążę do tego, żeby zostać modelką — opowiada.— Mam za sobą sesje fotograficzne i w Gdańsku, i w Olsztynie. Modelingiem zaczęłam się interesować, jak miałam 15 lat. Wtedy też zaczęłam zwracać uwagę na modę.
Nasza kandydatka zapewnia, że pozowanie jej nie męczy. — To jest coś, co po prostu lubię robić — podkreśla.

Lubi ubierać się na sportowo, ale nie stroni też od eleganckich sukienek. W przyszłości chciałaby reklamować jakąś dobrą markę odzieżową.
Natalia jest jedynaczką, ale myśli o wszystkich wokół. To mama zaraziła ją chęcią pomagania innym.

— Udzielam się charytatywnie — mówi. — Działam też w stowarzyszeniu Kociarze Mrągowo.
A jak prezentuje się ranking regionalny? Na pierwszym miejscu od kilku dni jest Izabela Mackiewicz z Młynar. Nasza piękna liderka w rozmowie z „Gazetą Olsztyńską” przyznała, że swoją wysoką pozycję w rankingu zawdzięcza rodzinie. To bliscy na nią głosują i walczą o jej zwycięstwo.
W jej życiu niedługo nastąpią wielkie zmiany. Jakie? Przede wszystkim przeprowadzi się do Elbląga i podejmie tam pracę. Z zawodu jest kucharzem. Uwielbia dopieszczać podniebienia swoich bliskich. Czeka na wielką miłość.
Jak to się stało, że trafiła do naszego konkursu? — Najpierw zgłosiła się moja koleżanka — mówi. — Zagłosowałam na nią. I pomyślałam: dlaczego by nie wziąć samej w tym udziału? I spróbowałam.

Czy wygrana w naszym konkursie pomoże Izabeli spełnić marzenia i znaleźć miłość? Trzymamy kciuki!

W konkursie Dziewczyna Lata 2018 — przypomnijmy — mogą brać udział kobiety w wieku od 18 do 30 lat. W danym powiecie w zabawie mogą uczestniczyć osoby zameldowane na jego terenie. E-mail ze zgłoszeniem powinien zawierać zgodę na wykorzystanie wizerunku na potrzeby konkursu i akceptację regulaminu.

Tytuł Dziewczyny Lata 2018 w danym powiecie otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły zostaną przyznane w powiatach, gdzie będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Swoje kandydatury można zgłaszać do piątku 10 sierpnia do godz. 10. Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do godz. 23.59. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto. Szczegóły na gazetaolsztynska.pl.

at
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także