Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Uczelnia wyszkoli kursantów i po polsku, i po japońsku

2018-08-03 16:13:14 (ost. akt: 2018-08-03 16:15:18)
Uczestnicy ubiegłorocznego kursu

Uczestnicy ubiegłorocznego kursu

Autor zdjęcia: UWM w Olsztynie

Można jeszcze zgłosić się na kurs polsko-japoński przygotowany przez UWM i Uniwersytet Hokkaido. Dotyczy on hydrobiologii i śródlądowej ochrony środowiska.

Polsko-japoński kurs odbędzie się na olsztyńskim uniwersytecie po raz trzeci. Dwa poprzednie okazały się sukcesem, więc można się spodziewać, że i po tegorocznych zajęciach zarówno polscy, jak i japońscy studenci będą mogli pochwalić się imponującą wiedzą.

Letni kurs to wynik kilkuletniej współpracy Wydziału Nauk Rybackich Uniwersytetu Hokkaido i Katedry Zoologii Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie.

Zajęcia odbywać się będą od 14 do 27 września i — co ważne — wszystkie są bezpłatne. W kursie weźmie udział pięcioro studentów z Japonii i pięcioro z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Po kilkudziesięciu godzinach różnych zajęć uczestnicy zakończą kurs z certyfikatem i czterema punktami ECTS.
Uczyć się będą od najlepszych. Wśród wykładowców znaleźli się przedstawiciele obu zaangażowanych w projekt uniwersytetów oraz Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie.
Poza zdobywaniem wiedzy teoretycznej dotyczącej hydrobiologii i śródlądowej ochrony środowiska, studenci biorący udział w kursie przygotują także dwa projekty.

Na zgłoszenia do projektu koordynatorzy czekają do 10 sierpnia. Formularz znajduje się na stronie internetowej UWM. Tam też zamieszczono harmonogram zajęć.

Dokumenty można przesyłać pod jeden z wymienionych adresów: dorota.hotowczyc@uwm.edu.pl, leo@uwm.edu.pl, alibo@uwm.edu.pl.

Na te same skrzynki mailowe można kierować także pytania dotyczące kursu. Jak zapewniają Alicja Boroń i Lech Kirtiklis, koordynatorzy projektu, są oni gotowi rozwiać wszystkie wątpliwości.

dbp

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Po Politechnice Warszawskiej #2549209 | 94.254.*.* 3 sie 2018 23:27

    Już to widzę: "Japońska fabryka bezrobocia UWM". UWM to dno.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz