Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Najbardziej w sobie lubię oczy

2018-07-20 13:28:41 (ost. akt: 2018-07-20 13:34:04)
Karolina Zalewska jest młodą i szczęśliwą mamą

Karolina Zalewska jest młodą i szczęśliwą mamą

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Akcja Dziewczyna Lata trwa już ponad miesiąc, ale wciąż napływają do nas kolejne zgłoszenia. Jedną z nowych kandydatek jest Karolina Zalewska z Ełku. O tym, kto wygra, zadecydują nasi czytelnicy. Zapraszamy do zabawy!

Akcja Dziewczyna Lata 2018 trwa w najlepsze i nabiera rumieńców. W rankingach trwają roszady, liderki się zmieniają, a nasza redakcyjna skrzynka pęka w szwach od nowych zgłoszeń. Do uczestniczek zabawy dołączyła w środę m.in. Karolina Zalewska z Ełku.

Nowa kandydatka ma 23 lata. W sierpniu wraca do pracy — będzie opiekować się niepełnosprawnym chłopcem. Na razie cały swój wolny czas poświęca ukochanej córce Lenie. Dziewczynka ma roczek i oczy po mamie. — Niebieskie — uśmiecha się Karolina. — Właśnie oczy lubię w sobie najbardziej. I figurę.

Nasza kandydatka do tytułu Dziewczyna Lata 2018 sama nie wie, jak to się stało, że udało jej się błyskawicznie wrócić do formy sprzed ciąży. — Jadłam normalnie. A mam mniej kilogramów niż przed ciążą! — opowiada zdumiona.

Mimo że trudy macierzyństwa dźwiga tylko na swoich barkach, to nigdy nie narzeka. — Wystarczy uśmiech dziecka i problemy znikają — opowiada. — Trudniej jest tylko, kiedy Lenka ząbkuje. Ale to raczej spokojne dziecko i dużo śpi.

Nasza kandydatka twierdzi, że macierzyństwo nie zwalnia z dbania o siebie. I choć najlepiej czuje się w legginsach i sportowych ubraniach, to zawsze znajdzie czas na relaksującą kąpiel i zabiegi kosmetyczne.

Karolina uwielbia być mamą. Poświęca cały czas córce. Uwielbia z nią spacerować. Chętnie ją fotografuje. — Zdjęcia to jest to, co lubię robić najbardziej! — uśmiecha się.

O naszym konkursie Karolina dowiedziała się z Facebooka. Jak mówi, decyzję o wysłaniu zgłoszenia podjęła spontanicznie. Teraz w konkursowych zmaganiach wspiera ją rodzina.

W konkursie mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia zameldowane w naszym województwie. W danym powiecie w zabawie mogą uczestniczyć osoby zameldowane na jego terenie. E-mail powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu.

Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

GŁOSOWANIE POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

AT

Aktualny ranking można sprawdzić tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także