Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Sandra: Będę walczyć do końca!

2018-07-16 19:12:18 (ost. akt: 2018-07-17 08:44:41)
Sandra Wiśniewska: — Koleżanki pomogły mi wybrać zdjęcie konkursowe.

Sandra Wiśniewska: — Koleżanki pomogły mi wybrać zdjęcie konkursowe.

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Na udział w naszym konkursie Dziewczyna Lata 2018 nie jest jeszcze za późno. Do pięknych rywalek niedawno dołączyła Sandra Wiśniewska z Lipowa. Kciuki za jej wygraną trzyma rodzina i koleżanki z pracy. To Państwo zdecydują, kto wygra!

Sandra Wiśniewska z Lipowa w gminie Biskupiec ma 22 lata i od pięciu lat jest w szczęśliwym związku. — Czuję stabilizację. Wszystko idzie ku dobremu. I ku małżeństwu — w głosie Sandry słychać radość.

To nasza nowa kandydatka do tytułu Dziewczyna Lata 2018. Skąd się dowiedziała o konkursie? — Namówił mnie do tego szef — odpowiada ze śmiechem. — Wyczytał o tym w „Gazecie Olsztyńskiej”. Pomyślałam, że warto spróbować.

Sandra pracuje w hurtowni spożywczej w Biskupcu. Wykonuje pracę biurową. Na głowie ma mnóstwo papierkowej pracy, zamówień i telefonów.

To koleżanki z pracy Sandry pomogły jej wybrać zdjęcie, które wysłała. — Konkurs jest moim debiutem — uśmiecha się nasza kandydatka. — Nigdy wcześniej nie miałam okazji brać udziału w tego typu akcjach.

W życiu pani Sandry ważne miejsce zajmuje sport. — Chodzę na fitness, mam swojego trenera personalnego, który układa mi trening. Chętnie też jeżdżę rowerem — opowiada.

Nasza kandydatka preferuje sportowy styl na co dzień. Na kolację w restauracji założy natomiast sukienkę i szpilki. — Nie mam ideału kobiety. Choć na pewno taka kobieta powinna być uśmiechnięta i wysportowana — mówi.

Zapowiada, że zamierza walczyć o zwycięstwo w naszej akcji. Ma szczęście, bo w drodze o prestiżowy tytuł Dziewczyny Lata 2018 będą ją wspierać najbliżsi. — Rodzina już zadeklarowała, że będzie kupować Gazetę i głosować na mnie — mówi z radością.

A jak wygląda ranking regionalny? Na prowadzeniu od czwartku jest Patrycja Przybyszewska z Wolnicy. Kim jest liderka? To młoda mama, która radość i szczęście znalazła u boku ukochanego i synka Szymona. Z wykształcenia jest sprzedawcą, ale chce nadal się uczyć i zdobywać doświadczenie. To jednak nastąpi dopiero, gdy odchowa dziecko. Nie kryje, że 4-miesięczny synek jest oczkiem w jej głowie.

Patrycja wyprzedziła Wiktorię Jarmałkowicz z Mrągowa, która długo utrzymywała się na pierwszej pozycji rankingu regionalnego. Wiktoria, która decyzję o zgłoszeniu się do akcji podjęła spontanicznie, teraz zajmuje także wysokie drugie miejsce.

Kto zdobędzie tytuł Dziewczyny Lata? To już zależy od Państwa. Nadal można zgłosić się do naszej akcji.

Jesteś młodą kobietą w wieku od 18 do 30 lat? To również możesz powalczyć o tytuł Dziewczyny Lata 2018. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zameldowane w naszym województwie. Na terenie danego powiatu mogą uczestniczyć osoby tam zameldowane. E-mail do redakcji powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu.

Tytuł Dziewczyny Lata w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godz. 10. Szczegóły i ranking regionalny znajdziecie tuaj.

at
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także