Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Na wakacje Renault? Dlaczego nie!

2018-06-27 14:51:16 (ost. akt: 2018-07-04 09:32:27) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Czas wakacji to oczywiście czas wyjazdów i niezapomnianych wrażeń. Każdy z nas wybiera miejsce na mapie, które go urzeknie. Podczas urlopu liczy się również sama podróż, dlatego swoją ofertą w postaci modeli LIMITED kusi Renault Alcar.

Podróż ma ogromne znaczenie. Podczas niej ogląda się urzekające krajobrazy, słucha się muzyki lub śpiewa piosenki, które integrują rodzinę, przyjaciół i znajomych. Podróż to nieodłączny element wakacji, dlatego musi być bezpieczna i komfortowa. Kto nie chciałby pojechać w swoje wymarzone miejsce nowym autem? Chyba każdy z nas.

— Zdarza się i to wcale nie rzadko, że w poniedziałek klient zamawia u nas samochód, a już w piątek wyrusza nim w podróż — mówi Tomasz Kutryb, specjalista sprzedaży w salonie Renault Alcar w Olsztynie

W tym roku salon Renault Alcar przygotował wakacyjną ofertę modeli LIMITED.

Co ją wyróżnia?

— Na pewno bardzo bogate wyposażenie poczynając od felg aluminiowych, poprzez klimatyzację dwustrefową, wyróżniającą się tapicerkę, radio cyfrowe z bluetooth, a kończąc na kamerze i czujnikach cofania — wylicza Tomasz Kutryb. — Co warto podkreślić, przy wyjątkowo bogatym wyposażeniu, modele są dostępne z dużymi rabatami. W przypadku sztandarowego modelu TALISMAN z 2018 roku jest to aż 25 tysięcy złotych!

Konkrety? Proszę bardzo. Renault TALISMAN w wersji limited z silnikiem benzynowym i automatyczną skrzynią biegów kosztował 114 400 zł, a w obowiązującej promocji jest dostępne za 89 400 zł! W tej klasie samochodu z automatyczną skrzynią biegów i takim wyposażeniem (klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania, czujniki martwego pola, nawigacja, przyciemniane szyby, felgi aluminiowe o wielkości 17 cali) po prostu się nie dostanie. I do tego ten magiczny napis "LIMITED", którym oznakowane są boczne błotniki oraz progi samochodu.— Ubezpieczenie jest również atrakcyjne bo wynosi 2,9 proc. wartości pojazdu w ramach Renault Finansowanie — dodaje Tomasz Kutryb. Oprócz wspomnianego TALISMANA wersja specjalna LIMITED występuje w modelach CLIO, CAPTUR, MEGANE oraz KADJAR. I tak, na model CLIO LIMITED można uzyskać rabat wynoszący 4 tys. zł, na modele CAPTUR i MEGANE do 7 tys. zł, a na model KADJAR 10 tys. zł. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

— Przed zakupem, w przypadku każdego modelu można oczywiście skorzystać z jazdy próbnej — zachęca sprzedawca.


Salon Renault Alcar znajduje się przy ulicy Lubelskiej 39 A w Olsztynie.

Więcej szczegółów na stronie https://alcar-renault.pl/
Polub nas na Facebooku: