Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Tomasz Jacyków: nie można jednoznacznie ocenić, czy styl ubierania Polaków się poprawia

2018-05-17 11:40:56 (ost. akt: 2018-05-17 11:56:45)

Autor zdjęcia: newseria.pl

Zdaniem Jacykowa nie można jednoznacznie ocenić, czy styl ubierania Polaków się poprawia, czy jest coraz gorzej. Jest bowiem dosyć spora grupa osób, które podążają za modą. Ale są też tacy, którym kompletnie nie zależy na tym, co na siebie założą.

Tomasz Jacyków podkreśla, że jeśli chodzi o modę i dobry gust, to na naszych ulicach nie ma równowagi. Są osoby, które nie boją się eksperymentować i chętnie poszukują ciekawych stylizacji, ale wciąż pozostaje też bardzo duża grupa obojętnych na modowe nowinki i niechętnych wszelkim zmianom. Wiele osób ubiera się też zupełnie niestosownie do swojego wieku.

– W momencie, kiedy obracamy się w środowiskach modowych bądź modowo bliskich, to ci ludzie wyglądają poprawnie. Ale im dalej od tych wybiegów, tym zaczyna się dziać większy freestyle, aż do niedołęstwa umysłowego i apatii – całe spektrum – mówi Tomasz Jacyków, stylista.

Zdaniem Jacykowa nie można jednoznacznie ocenić, czy styl ubierania Polaków się poprawia, czy jest coraz gorzej. Jest bowiem dosyć spora grupa osób, które podążają za modą, śledzą najnowsze trendy i starają się dopasowywać stylizacje do okazji. Ale są też tacy, którym kompletnie nie zależy na tym, co na siebie założą.

– Absolutnie nie można tego uogólnić, dlatego że nawet styl ludzi, którzy przychodzą na różne pokazy, się od siebie różni. Zupełnie inaczej wyglądają ludzie np. na pokazie Łukasza Jemioła, a zupełnie inaczej na pokazie La Manii – mówi Tomasz Jacyków.

Zdaniem stylisty brakuje przede wszystkim dobrego ubrania miejskiego i takich stylizacji, które pozwolą się wyróżnić z tłumu, a jednocześnie będą bardzo funkcjonalne.

źródło: newseria.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Misia #2506754 | 176.221.*.* 23 maj 2018 23:01

  Uwielbiam styl Pa-Jacykowy, lansowany przez jego twórcę i modela, w jednym. Naśladowanie tego stylu nie byłoby wskazane, bo na więcej Pajacyków nie ma zapotrzebowania,

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. alekss #2504756 | 217.99.*.* 19 maj 2018 20:40

  ten koleś nie ma kompetencji do oceniania ubioru Polaków ,bo sam jest zaprzeczeniem smaku i wyczucia stylu. Owszem on może być przykładem dziwoląga ,który istnieje dzięki swoim dziwactwom w róznych plejadach i pudelkach czy kozaczkach

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. modniś #2504531 | 81.15.*.* 19 maj 2018 09:40

  Ten facet jest takim przykładem że jest mu obojętne co na siebie włoży.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz