Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Coraz bliżej naszego piłkarskiego święta. Zgłoś swoją drużynę!

2018-05-14 10:33:36 (ost. akt: 2018-05-14 10:46:50)

Autor zdjęcia: Arch. GO

Tylko do wtorku (15 maja) trwają zapisy do VIII Turnieju Dzikich Drużyn! 19 maja stadion Warmii zamieni się w arenę zmagań piłkarskich.

Trenerzy drużyn, które wystąpią w naszym Turnieju Dzikich Drużyn zgodnie przekonują, że nie nastawiają się na walkę o zwycięstwo. Przyjadą żeby dobrze się bawić. A przy okazji przetestować swoje możliwości.

W tym roku Turniej Dzikich Drużyn zagości na stadionie przy alei Sybiraków w Olsztynie już w sobotę 19 maja. Wystąpi jedna kategoria wiekowa — rocznik 2005 i młodsi. Każda drużyna może liczyć maksymalnie jedenastu zawodników (zawody rozegramy w systemie 5+1). Tego samego dnia w jednym miejscu spotka się nawet ponad 350 piłkarzy i — mamy nadzieję — również piłkarek! Natomiast każdej drużynie w drodze losowania zostanie przypisana reprezentacja, która wystąpi na tegorocznych mistrzostwach świata. Nasze zawody będą więc małym mundialem i preludium do mistrzostw świata w Rosji.

O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Ale zapisy trwają tylko do wtorku! Losowanie grup odbędzie się przed turniejem. Zgłoszenia prosimy wysyłać na: turniej@gazetaolsztynska.pl. W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna i numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia i informację o tym, co zrobić dalej. Udział w turnieju jest oczywiście bezpłatny.

Partnerami Turnieju są Biuro Promocji i Turystyki Urzędu Miasta w Olsztynie i Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

pj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. GieTek #2501418 | 94.254.*.* 14 maj 2018 16:32

    Czy Stomil Olsztyn już się zapisał ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz