Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Aurora- Przyszli mieszkańcy podpisują już akty notarialne

2018-03-09 08:00:44 (ost. akt: 2018-03-09 08:47:00) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. prasowe

W Olsztynie ofert mieszkań jest mnóstwo. Jednak nie każda z nich odpowiada wymagającym klientom. Ze swoją ofertą na olsztyński rynek mieszkaniowy wkroczyła AURORA, która łączy w sobie prestiż z przystę pn ą ceną. Potwierdza to Pani Małgorzata, która jako jedna z pierwszych osób podpisała akt notarialny na zakup mieszkania w osiedlu Aurora.

— Jak długo i gdzie szukała pani mieszkania w Olsztynie?
— Szukałam mieszkania przez około dwa lata. Pod uwagę brałam głównie olsztyńskie Jaroty i Nagórki.

— Na czym najbardziej pani zależało podczas przeglądania ofert?

— Zależało mi, żeby mieszkanie było oddalone od główniej ulicy, ale jednocześnie miało łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Śledziłam oferty zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Dopiero osiedle Aurora połączyło te elementy.

— Dużo ofert pani przejrzała?
— Mnóstwo. Tym bardziej ,że obecnie rynek mieszkaniowy w Olsztynie kwitnie. Wystarczy tylko wpisać odpowiednie hasło w przeglądarce Google. O planowanej inwestycji Osiedla Aurora na olsztyńskich Nagórkach dowiedziałam się z artykułu w „Gazecie Olsztyńskiej”.

— Co panią przekonało do kupna mieszkania w tej właśnie okolicy?
— Dla mnie zaletą tego osiedla jest przede wszystkim jego dogodna lokalizacja. Składa się na to sąsiedztwo parku, bliskość sklepów i przystanków komunikacji miejskiej. Ta cz ęść miasta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum. Zaprezentowany projekt wygląda świetnie. Spodobały mi się nowoczesne budynki z przestronnymi balkonami i funkcjonalną infrastrukturą garażową. Ponadto uwagę przykuwa zróżnicowana oferta dewelopera. Proponuje Klientom szeroki wachlarz wielkości mieszkań o wyjątkowo funkcjonalnych rozkładach. Mnie osobiście zachęcił do zakupu proponowany wysoki standard tej inwestycji, szczególnie ponadnormatywna wysokość mieszkań, trzyszybowe okna i wspomniane już balkony. Ta oferta przekonała mnie bardziej niż inne. Każdy zainteresowany kupnem mieszkania powinien dowiedzieć się więcej o tej inwestycji.

Przypomnijmy, że Osiedle Aurora powstaje w klimatycznym miejscu na ul. Barcza, w bezpośrednim sąsiedztwie największego olsztyńskiego parku. To idealna lokalizacja, która łączy w sobie bliskość niezbędnych miejsc do codziennego życia, ale jednocześnie odizolowana jest od wielkomiejskiego zgiełku i szumu ulicznego. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, gabinety lekarskie, bank czy też przystanki komunikacji miejskiej.Warto przypomnieć, że budowę osiedla Aurora rozpoczęto zaledwie 3 miesiące temu, a już prawie połowa mieszkań znalazła swoich nabywców. O fenomen zjawiska zapytaliśmy Annę Wolff – wiceprezes Zarządu do spraw inwestycji Spółki Ippon Barcza, realizującą osiedle Aurora.

— Pani Anno, czy nie jest to pewnego rodzaju fenomen? Przecież budynek jeszcze „nie wyszedł z ziemi”?
— Faktycznie, szybkość sprzedaży jest bardzo dobra. W tym miesiącu podpisujemy ponad 30 aktów notarialnych. Widać, że nasze osiedle jest dostosowane do potrzeb rynku zarówno pod względem architektonicznym jak i lokalizacyjnym. Nasze osiedle jest realizowane zgodnie z Ustawą deweloperską. Każdy przyszły nabywca otrzymuje prospekt informacyjny, w którym zobowiązujemy się do wybudowania wszystkiego zgodnie z projektem budowlanym. Prospekt ten jest załącznikiem do umowy notarialnej, więc jesteśmy zobowiązani prawem do wywiązania się z ustaleń. Po podpisaniu umowy notarialnej każdy nabywca otrzymuje swój indywidualny rachunek powierniczy prowadzony przez bank i na swój rachunek wpłaca zaliczki na mieszkanie. Dodatkowo naszym generalnym wykonawcą jest renomowana i znana Olsztyńska firma – Przemysłówka Holding.

Więcej informacji o Osiedlu Aurora na stronie internetowej: aurora.olsztyn.pl lub pod numerem telefonu 724 222 323.
Polub nas na Facebooku: