Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Katarzyna wygrała konkurs na najlepszą pracę

2018-03-06 09:50:26 (ost. akt: 2018-03-27 13:43:39)
Katarzyna Waszkiewicz

Katarzyna Waszkiewicz

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Katarzyna Waszkiewicz, absolwentka zootechniki na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt UWM, wygrała ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową.

De Heus to wiodący producent pasz w Polsce. Firma po raz kolejny zorganizowała konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu hodowli zwierząt gospodarskich. To stały element działalności łęczyckiej spółki, która wspiera młodych specjalistów w wejściu na rynek pracy.

Laureatów wybrali jurorzy pracownicy De Heus. — Jakość prac dostarczanych przez uczestników z roku na rok rośnie. Dlatego też wybór nie należał do łatwych — przyznaje Ewelina Kowalska, specjalistka ds. HR De Heus.
Nagroda główna trafiła do Katarzyny Waszkiewicz, absolwentki zootechniki (2017 rok) na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt UWM, za pracę inżynierską „Znaczenie kondycji loch w użytkowaniu rozpłodowym”. Otrzymała tablet i możliwość odbycia płatnej praktyki w De Heus.

— Przeglądając czasopisma fachowe, natrafiłam na artykuł, dotyczący oceny kondycji loch. Chciałam zgłębić ten temat, ale nie znalazłam wielu artykułów naukowych. Wtedy postanowiłam, że sama napiszę pracę, zawierającą istotne informacje i wyniki badań o kondycji loch i loszek oraz jej wpływie na rozrodczość — mówi Katarzyna Waszkiewicz. — Nie pisałem tej pracy na konkurs, ale kiedy się o nim dowiedziałam, postanowiłam ją wysłać. Cieszę się z tej wygranej, ale jeszcze nie wiem, czy skorzystam z propozycji firmy. Właśnie odbywam staż.
Po zakończeniu studiów Katarzyna wyszła za mąż i wyprowadziła się z rodzinnego Pisza do Zambrowa, z którego pochodzi jej mąż Robert Dąbrowski, absolwent weterynarii na UWM. — Chcemy otworzyć lecznicę dla zwierząt — mówi Katarzyna Waszkiewicz.

red.

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: kliknij tutaj

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ale odkrycie !!!! #2456341 | 78.88.*.* 7 mar 2018 22:08

  Ciekawe kto był Promotorem ??

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Student #2456276 | 83.31.*.* 7 mar 2018 19:45

  To po co wysyłała pracę na konkurs i odebrała innym szansę skoro nie chciała nagrody

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Jak locha jest w złej kondycji #2456082 | 78.88.*.* 7 mar 2018 14:29

  to nie powinna zachodzić w ciążę, to jest oczywista oczywistość znana od początku świata!!! Biologii nie da sie oszukać. Banialuki.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz