środa, 22 maja 2019. Imieniny Emila, Neleny, Romy

"Walentynkowy Atom Miłości”. Koncert Loka na walentynki

2018-02-09 06:10:41 (ost. akt: 2018-02-08 16:21:37) Artykuł sponsorowany

W walentynki Galeria Warmińska będzie rozbrzmiewała znanymi i popularnymi melodiami zespołu Loka. Ci, którym tego dnia wyjątkowo mocno dopisze szczęście pojadą na ekskluzywny koncert z tym zespołem.

Walentynki w tym roku upłynął w Galerii Warmińskiej pod znakiem dobrej muzycznej zabawy - o godz. 18 na scenie w naszej galerii rozpocznie się koncert zespołu Loka, który od kilu lat z powodzeniem koncertuje w całym kraju. Ich szybko wpadające w ucho przeboje "Prawdziwe powietrze", "Tańczę sam" , czy "Atom miłości" to utwory, które kojarzą chyba wszyscy słuchający w kraju jakiejkolwiek stacji radiowej.

"Koncert Loka będzie w Galerii bezpłatny, a w czasie imprezy zostanie przeprowadzony konkurs, w którym będzie można wygrać wyjazd na ekskluzywny koncert Loka" - zaprasza menager Galerii Warmińskiej Natalia Tur.

Konkurs będzie bardzo prosty: podczas koncertu czynna będzie Fotobudka, w której każda para będzie mogła zrobić sobie zdjęcie. Fotobudka będzie drukowała dwa egzemplarze fotografii. Jeśli sfotografowani podpiszą jedno ze zdjęć (podadzą na nim swoje personalia i numer telefonu) i wrzucą je do przygotowanego koszyka wówczas wezmą udział w losowaniu wyjazdu na koncert Loka z możliwością wejścia na backstage (koncert ten odbędzie się latem). Zwycięzców zabawy liderzy zespołu ogłoszą po zakończeniu imprezy.

Galeria Warmińska umieści wiele zdjęć z Fotobudki na swoim facebooku. W dniu walentynek wiele butików w Galerii Warmińskiej będzie kusiło swoich klientów promocjami i serduszkowymi prezentami.

"Śmiało można powiedzieć, że 14 lutego warto będzie spędzić w Galerii Warmińskiej niezależnie od tego, czy jesteśmy zakochani, czy nie. To najlepszy adres dla tych, którzy kochają dobrze spędzać czas" - zaprasza Michał Tur – Dyrektor Zarządzający Galerią Warmińską.


Polub nas na Facebooku: