Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Nasi wielbiciele Adolfa

2018-01-22 13:20:00 (ost. akt: 2018-01-22 13:41:55)

Autor zdjęcia: Logaritmo / wikipedia.pl

Czy doczekamy się w końcu zdecydowanej reakcji naszej władzy na rozpleniający się po Polsce szowinizm, neofaszyzm, a nawet neonazizm? Miejmy nadzieję, że tym razem tak.

Tak można wnioskować z reakcji Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego na głośny reportaż "Polscy neonaziści", który pokazał w sobotę TVN 24. Dziennikarzom udało się przeniknąć do grupy polskich neonazistów związanych z legalnie działającym stowarzyszeniem, które jest... organizacja pożytku publicznego i działa na "rzecz obronności państwa". A "przy okazji" na przykład świętuje urodziny Adolfa Hitlera.

Niektórzy uczestnicy tej imprezy mieli na sobie mundury SS. A spotkanie toczyło się przy "ołtarzyku" ku czci tego zbrodniarza.

Jak wspomniałem, na reportaż zareagowali minister Joachim Brudziński i prokurator Zbigniew Ziobro. Zapowiedzieli, że rozprawią się z neonazistami. Wierzę, że tak będzie.

Spokoju nie daje mi tylko pytanie: dlaczego w wytropieniu neonazistów dziennikarze TVN musieli wyręczyć powołane do tego służby. Było nie było, podlegają one obu wspomnianym panom.

Z drugiej strony., tym, którzy to wydarzenie próbują podrzucić prawicy warto przypomnieć, że Adolf Hitler był narodowym socjalistą.
Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rewq #2425068 | 79.184.*.* 24 sty 2018 13:10

    Nie, nie doczekamy się, gdyż jest ciche przyzwolenie rządzących na takie zachowania. Całkowita porażka systemu wychowania w szkole i kościele.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ja #2423485 | 31.0.*.* 22 sty 2018 13:43

    lubue czytac komentarze p. hrywny bo nigdy mie wiadomo dokąd nas zaprowadzi

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)