środa, 13 grudnia 2017. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Kto zostanie Piłkarzem Roku?

2017-11-17 11:20:28 (ost. akt: 2017-11-27 09:14:16)
Przez ostatnie lata Michał Mościński był niemalże etatowym zwycięzcą konkursu Piłkarz Roku

Przez ostatnie lata Michał Mościński był niemalże etatowym zwycięzcą konkursu Piłkarz Roku

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Przez ostatnie lata Michał Mościński był niemalże etatowym zwycięzcą sms-owego konkursu Piłkarz Roku. W tym sezonie Mościński jest grającym trenerem Rominty Gołdap, więc do udziału w konkursie wytypował Radosława Gulbierza.

Przypominamy, że zawodników wyznaczają trenerzy lub działacze klubowi - jeśli jeszcze tego nie zrobili, to nic straconego, bo mogą nazwiska kandydatów przesłać na adres sport@gazetaolsztynska.pl.

Uwaga! Obowiązuje zasada jeden klub=jeden zawodnik (tylko pierwszoligowy Stomil ma dwóch reprezentantów).

Sms-y wysyłamy na numer 72051 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod.

PIŁKARZ ROKU

* Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska) go.pr.1
* Dawid Arczewski (Iskra Narzym) go.pr.2
* Daria Augustyniak (AS Stomil Olsztyn) go.pr.3
* Jakub Błażewicz (Polonia Pasłęk) go.pr.4
* Sandra Bukowska (Stomilanki Olsztyn) go.pr.5
* Dawid Busz (Reduta Bisztynek) go.pr.6
* Mateusz Dobucki (Wel Lidbark) go.pr.7
* Bartłomiej Dymek (Wilczek Wilkowo) go.pr.8
* Jakub Górski (Amex-Bączek Unia Susz) go.pr.9
* Przemysław Górzyński (Czajkowski Radomniak Radomno) go.pr.10
* Radosław Gulbierz (Rominta Gołdap) go.pr.11
* Daniele Iraci (MKS Ełk) go.pr.12
* Arkadiusz Karkut (Czarni Rudzienice) go.pr.13
* Wojciech Kimso (Zatoka Braniewo) go.pr.14
* Patryk Kleczkowski (Śniardwy Orzysz) go.pr.15
* Dominik Kogut (Błękitni Orneta) go.pr.16
* Jakub Kozłowski (Czarni Olecko) go.pr.17
* Maciej Kozioł (Tęcza Miłomłyn) go.pr.18
* Jakub Krajewski (GKS Stawiguda) go.pr.19
* Tomasz Krasowski (Łyna Sępopol) go.pr.20
* Michał Kurywczak (Granica Bezledy) go.pr.21
* Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn) go.pr.22
* Michał Lewandowski (Concordia Elbląg) go.pr.23
* Mateusz Łożyński (Delfin Rybno) go.pr.24
* Mariusz Machniak (Jurand Barciany) go.pr.25
* Daniel Madej (Jeziorak Iława) go.pr.26
* Maciej Magnuszewski (SKS Szczytno) go.pr.27
* Michał Maj (Kormoran Zwierzewo) go.pr.28
* Damian Majak (Żagiel Piecki) go.pr.29
* Patrycjusz Malanowski (Błękitni Pasym) go.pr.30
* Cezary Nowakowski (Omulew Wielbark) go.pr.31
* Adrian Orzeł (Warmia Olsztyn) go.pr.32
* Mateusz Papliński (Granica Kętrzyn) go.pr.33
* Kamil Pawlak (Olimpia Olsztynek) go.pr.34
* Grzegorz Pawłysyn (Fortuna Gągławki) go.pr.35
* Sylwester Pieckowski (Polonia Iłowo) go.pr.36
* Adrian Podgórski (Kaczkan Huragan II Morąg) go.pr.37
* Wojciech Ratyński (Burza Słupy) go.pr.38
* Jakub Rogowski (Orzeł Janowiec Kościelny) go.pr.39
* Adrian Sadowski (Płomień Turznica) go.pr.40
* Piotr Skiba (Stomil Olsztyn) go.pr.41
* Remigiusz Sobociński (Rolimpex GKS LZS Wikielec) go.pr.42
* Mirosław Szul (LKS Różnowo) go.pr.43
* Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg) go.pr.44
* Łukasz Świderski (Mazur Pisz) go.pr.45
* Jakub Urbański (Ewingi Zalewo) go.pr.46
* Szymon Walaszczyk (Vęgoria Węgorzewo) go.pr.47
* Radosław Wasiak (GKS Gietrzwałd-Unieszewo) go.pr.48
* Daniel Wierzbowski (Cresovia Górowo Iławeckie) go.pr.49
* Adrian Włodarczyk (Victoria Bartoszyce) go.pr.50
* Daniel Włodkowski (Zryw Jedwabno) go.pr.53
* Grzegorz Woźny (Leśnik Nowe Ramuki) go.pr.54
* Dominik Zakrzewski (Osa Ząbrowo) go.pr.51
* Artur Zych (DKS Dobre Miasto) go.pr.52



Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kibic #2378238 | 94.254.*.* 20 lis 2017 14:45

    Do kiedy trwa głosowanie?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)