środa, 13 grudnia 2017. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Olsztyńskiego

2017-11-17 15:06:42 (ost. akt: 2017-12-05 10:57:00)
W poprzedniej edycji tego konkursu triumfował Marsel Castalano

W poprzedniej edycji tego konkursu triumfował Marsel Castalano

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Rozpoczynamy głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego.

Sms-y wysyłamy na numer 72051 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranej przez nas kandydaturze. Zwycięzca konkursu będzie jednym z gości Balu Sportowca, podczas którego ogłosimy wyniki konkursów sms-owych oraz 57. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa.

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji tego konkursu triumfował Marsel Castalano, młody i bardzo utalentowany sportowiec z Barczewa.
Lista nie jest zamknięta, więc swoich kandydatów można zgłaszać (z krótkim uzasadnieniem) na sport@gazetaolsztynska.pl

* Wiktor Augustowski (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) - jeden z najlepszych zawodników wśród polskich ośmiolatków, złoty medalista mistrzostw Europy w konkurencji Patterns Children 2009, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Polski Północnej i Pucharu Polski. go.nsp.1

* Dawid Burczak (kolarstwo, Warmia Biskupiec) — reprezentant kraju, czołowy junior w wielu imprezach krajowych i zagranicznych, uczestnik mistrzostw świata w Norwegii. go.nsp.2

* Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) — dziewięciolatek z Barczewa ma za sobą kolejny udany rok, m.in. został mistrzem Europy i trzykrotnym mistrzem Polski w taekwondo oraz wielokrotnym mistrzem kraju w kick-boxingu. go.nsp.3

* Piotr Czaczkowski (tenis, KT Matuszewski Stawiguda) — uzdolniony tenisista młodego pokolenia, czołowe lokaty w turniejach krajowych i zagranicznych. go.nsp.4

* Małgorzata Jasińska (Cylance Pro Cycling, Barczewo) — reprezentantka Polski, jedna z kilku najlepszych polskich seniorek, uczestniczka m. in. 28. edycji Giro d’Italia. go.nsp.5

* Marcin Kurp/Sebastian Wach (automobilizm, Automobilklub Warmiński) — kierowca rajdowy z Dobrego Miasta i jego pilot z Lidzbarka Warmińskiego mają za sobą udany sezon w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski (RSMP), zakończony zdobyciem tytułu w klasie HR4. Dla Kurpa jest to drugie mistrzostwo kraju z rzędu! go.nsp.11

* Gabriel Matuszewski (tenis, KT Matuszewski Stawiguda) — czołowy polski 14-latek, finalista i jeden z najlepszych zawodników turniejów krajowych i zagranicznych, członek kadry Polski do lat 14. go.nsp.6

* Leticia Matuszewska (tenis, KT Matuszewski Stawiguda) — jedna z najlepszych, nie tylko w regionie, zawodniczek młodego pokolenia, czołowe lokaty w turniejach krajowych i międzynarodowych. go.nsp.7

* Szymon Piątkowski (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) — Uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego, zawodnik kadry narodowej od trzech lat. Brązowy medalista mistrzostw świata Egipt 2017. Złoty medalista pucharu świata Słowenia Open 2017, złoty medalista pucharu świata Polish Open 2017, srebrny medalista Croatia Open 2017, Mistrz Polski 2017. go.nsp.12

* Alicja Potasznik (lekka atletyka, GUKS Asy Dywity) — czołowa polska sprinterka młodego pokolenia, m.in. halowa mistrzyni Polski kadetów w biegu na 200 m i brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na tym dystansie. go.nsp.8

* Szymon Rekita (kolarstwo, Warmia Biskupiec) — reprezentant Polski, jeden z najlepszych polskich orlików, m.in. zwycięzca II etapu wyścigu Tour of Rhodes, 6. w MP w jeździe na czas, pierwsze miejsce w XXIII Międzynarodowym Kryterium Kolarskim w Biskupcu. go.nsp.9

* Filip Zakrzewski (karate, Akademia Sztuk Walki Jonkowo) — jeden z najlepszych polskich zawodników młodego pokolenia, medalista kilku ogólnopolskich turniejów. go.nsp.10



Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB