Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Uszyj kanapę na miarę

2017-11-10 08:00:19 (ost. akt: 2017-11-10 17:12:14) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. reklamowe zleceniodawcy

Każdy marzy o pięknym i funkcjonalnym zarazem salonie. Jest to bowiem miejsce spotkań nie tylko rodzinnych, ale i towarzyskich. Tutaj odpoczywamy i relaksujemy się. Jednym słowem jest to ważne pomieszczenie w naszym domu.

Warto zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Niewątpliwie niezbędnym elementem salonu są meble wypoczynkowe.

Rynek meblowy oferuje wiele modeli sof czy narożników. Jednak pomimo tak bogatej oferty może okazać się, że nic nie jest wystarczająco dla nas dobre. W takiej sytuacji Salon Meblowy Meblolux proponuje skorzystać z oferty mebli modułowych i stworzyć kanapę według własnego pomysłu. Systemy modułowe dają nieskończenie wiele możliwości. Możemy skonfigurować dowolnej wielkości sofę czy narożnik w kształcie litery "L" lub "U". Każde z nich z funkcją spania lub bez. Całość możemy rozbudować o fotele z funkcją relaksu sterowane elektrycznie lub manualnie.Niewątpliwie atrakcyjności wizaualnej naszej kanapie nada bar. I tutaj również mamy szereg możliwości. Ze względu na kształt mogą to być bary skośne lub proste. Ze względu na położenie: środkowe lub zewnętrzne. Pojemnik w barze może być otwierany od góry lub wysuwany jak szuflada. Blaty mogą być stałe lub ruchome.
Dzięki dodatkowym zagłówkom w każdej chwili w zależności od potrzeby możemy zmienić wysokość i wygląd oparcia, jednocześnie zwiększając komfort siedzenia.

Dostępne są już meble modułowe, których konfigurację można wielokrotnie zmieniać w trakcie użytkowania. Niektóre modele posiadają elementy otapicerowane z każdej strony, dzięki czemu mogą stać samodzielnie lub być połączone w jedną całość.

Bryły w prosty sposób można łączyć za pomocą specjalnych zaczepów.
Systemy modułowe dają nieograniczone możliwości, dzięki nim możemy stworzyć kanapę naszych marzeń.

Zapraszamy do salonu Meblolux (ul. Pstrowskiego 26, 11-041 Olsztyn) – nasi doradcy pomogą stworzyć idealny, czyli piękny i funkcjonalny wypoczynek. Zapraszamy także na naszą stronę internetową!


Polub nas na Facebooku: