Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Staram się być blisko ludzi

2017-10-02 13:00:00 (ost. akt: 2017-10-10 15:10:55)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Bycie dzielnicowym, to poważne wyzwanie. Policjant pierwszego kontaktu musi umieć nawiązywać kontakt z drugim człowiekiem, świecić przykładem i być oddanym swojej pracy. Taką osobą jest asp. szt. Jakub Lewandowski z Rucianego-Nidy.

Nasz konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego został ciepło przyjęty przez czytelników. Nic dziwnego: policjant pierwszego kontaktu zasługuje na to, żeby go docenić!

Jednym z naszych kandydatów jest asp. szt. Jakub Lewandowski z Rucianego-Nidy. Jak mówi, dzielnicowy powinien rozwiązać każdy problem. — Zarówno ten błahy, jak również ten bardzo poważny — mówi dzielnicowy.
Lewandowski to laureat z 2011 roku. — Bardzo się cieszę, ponieważ tego typu akcje, jak ta „Gazety Olsztyńskiej”, pokazują, że jestem rozpoznawalny w swoim środowisku. Jako dzielnicowy staram się być blisko ludzi. Organizuję różnego rodzaju spotkania, by mieć z mieszkańcami jak najlepszy kontakt — przyznaje Jakub Lewandowski.

W policji pracuje od czternastu lat. Jak dodaje, jego największym hobby jest wędkarstwo.

Nasza akcja pozwoli wyłonić najpopularniejszych dzielnicowych na Warmii i Mazurach. Kandydatury są tworzone na podstawie danych dostępnych na stronach internetowych jednostek policji. Głosowanie potrwa do 26 października do godz. 23.59. Na wybranego kandydata głosujemy wysyłając sms-y. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł z VAT.

Powiatowy tytuł Najpopularniejszego Dzielnicowego zdobędą ci kandydaci, którzy w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Wyróżnienia regionalne otrzyma natomiast dziesięciu policjantów, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów.

bs, at

TOP 25 Ranking Regionalny
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także