Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

To właśnie oni mogą otrzymać tytuł Mistrza Urody

2017-06-08 10:46:54 (ost. akt: 2017-06-08 11:08:20)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni. Na pewno poczujemy się tak w kolejnym salonie nominowanym w naszym plebiscycie Mistrz Urody.

Salon kosmetyczny „Uroda i Zdrowie” z Olsztyna na rynku działa od prawie 30 lat. Obecnie zajmuje drugie miejsce w kategorii salonów kosmetycznych.

— Moje życie od samego początku działalności jest związane z zawodem kosmetyczki — mówi Grażyna Piotrowska, właścicielka salonu. — Skończyłam studia, jeździłam na szkolenia do Warszawy, Poznania czy Białegostoku. Cały czas uzupełniam wiedzę i chcę się szkolić. To bardzo ważne w tym zawodzie.
„Uroda i Zdrowie” gwarantuje relaks i odprężenie. — Podążamy za nowościami. Niektóre nasze klientki są dojrzałymi kobietami, więc potrzebują np. innego rodzaju makijażu. Ale zdarzają się oczywiście i te młode — mówi właścicielka.

I dodaje: — Specjalizuję się w zabiegach głęboko złuszczających, ostrzykiwaniu, mezoterapii igłowej oraz zabiegach antyaging. Współpracujemy z dermatologami, co jest niezbędne przy terapii Cosmelan. Polega na usuwaniu przebarwień. Potrzebna jest tutaj ścisła współpraca z lekarzem. Musimy zawsze pamiętać o tym, żeby nikomu zabiegami nie zaszkodzić. Dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm.
Co ciekawe wśród klientów zdarzają się też mężczyźni. — Najczęściej przychodzą na pedicure i manicure. Czasem jest to też henna i woskowanie pleców — opowiada Grażyna Piotrowska.
A my czekamy na kolejne zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Plebiscyt „Mistrz Urody” pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w powiecie szczycieńskim i regionie warmińsko-mazurskim.

Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.
Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2017 r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego — adres: ro@gazetaolsztynska.pl.
Sponsorem nagród dla trzech pierwszych miejsc w kategorii salon kosmetyczny jest firma Yonelle — wyjątkowa marka kosmetyczna.

Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych.

Paweł Jaszczanin

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB