Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

W sobotę piłkarzom na pewno przyda się głośny doping kibiców! Wylosowaliśmy grupy [FILM]

2017-06-06 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-06 17:05:31)

Autor zdjęcia: Marcin Osiak

Zespoły, które w najbliższą sobotę zagrają w Turnieju Dzikich Drużyn, swoje zmagania rozpoczną rano. Zawody potrwają praktycznie cały dzień, więc zapraszamy kibiców do Kortowa!

Dzisiaj w studio naszej telewizji internetowej GO TV odbędzie się losowanie grup do VII Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”, który odbędzie się już w tę sobotę. Sami jesteśmy ciekawi, kogo z kim połączy los o awans do fazy pucharowej. I to nie tylko dlatego, że od kapitanów słyszymy zapewnienia, że na murawie ich ekipy dadzą z siebie wszystko.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, również w tym roku piłkarze pomyśleli o ciekawych nazwach swoich zespołów. Oto przykłady: w najmłodszej kategorii wiekowej 2006 zagrają Stawigudzkie Chłopaki, rocznik 2003 to chociażby FC Wymiatacze i Energetycy, 1998 to Miazga Łupstych, Sportowe Świry czy Młodzi Sarmaci, a w open zagra Ekipa Zdziśka i Wirtuozi Futbolu.

Pierwsze gwizdki sędziów z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlegną się o godz. 9. Do Kortowa zapraszamy też kibiców, którzy swoimi okrzykami zachęcą, a oklaskami nagrodzą dokładne podania, soczyste strzały, piękne bramki i efektowne parady bramkarzy.

O kończyny piłkarzy zadba młodzież z Grupy Pomocy Humanitarnej PCK, przy terminarzu rozgrywek pomogą nam pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zwycięzców nagrodzimy pucharami i medalami, a statuetkami najlepszych zawodników, strzelców i bramkarzy.

I na koniec radzimy kibicom, którzy pojawią się w Kortowie, by zostawili sobie trochę sił na wieczorny bój Polaków z Rumunami w meczu eliminacji do mundialu, który za rok odbędzie się w Rosji. Przypomnijmy, że spotkanie na Stadionie Narodowym rozpocznie się o godz. 20.45, a wielki finał ostatniej kategorii open zakończy się około godz. 18.30.

mpPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB